REKLAMATestowane przez WK
Tina Müller jest prezesem niemieckiego detalisty od 2017 roku

Tina Müller jest prezesem niemieckiego detalisty od 2017 roku (fot. mat.prasowe / Douglas)

Prezes grupy Douglas skomentowała wyniki finansowe sieci perfumerii. Łączna sprzedaż Douglasa w drugim kwartale roku fiskalnego 2020/2021 wyniosła 551 mln euro, czyli o 12,5 proc. mniej niż w roku poprzednim w ujęciu porównywalnym. Jednak sieć odnotowała ogromny wzrost sprzedaży przez internet.

REKLAMATestowane przez WK baner w artykule

"Opublikowane dziś przez nas dane za II kwartał 2020/2021 są dowodem na to, że nasza strategia #FORWARDBEAUTYDigitalFirst nadal przynosi owoce. Po raz kolejny udało nam się znacząco zwiększyć naszą działalność e-commerce na wysokim poziomie - o ponad 75 procent. W ciągu ostatnich 12 miesięcy sprzedaż e-commerce osiągnęła 1,13 mld euro" - tak komentuje raport finansowy w mediach społecznościowych Tina Müller, CEO Grupy Douglas.

Jednocześnie prezes niemieckiej sieci perfumerii przypomniała, że kwartał ten upłynął pod znakiem ogromnych lockdownów w Europie. To pozwoliło oddziałom Douglasa otworzyć się tylko w bardzo ograniczonym zakresie.

"W związku z rosnącym postępem szczepień mamy nadzieję, że w najbliższych tygodniach będziemy mogli ponownie otworzyć nasze sklepy. Chciałabym podziękować #TeamDouglas za to wielkie osiągnięcie i naszym klientom za ich lojalność" - napisała prezes sieci perfumerii na portalu Linkedin.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony