REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

11 października 2019, 14:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Otwarcie drogerii Hebe w Centrum Handlowym Plaza w Rzeszowie

Otwarcie drogerii Hebe w Centrum Handlowym Plaza w Rzeszowie (fot. materiały prasowe/ Hebe)

Hebe w Centrum Handlowym Plaza, przy u. Rejtana w Rzeszowie to czwarta drogeria sieci w tym mieście. Marka wzmocni ofertę Centrum w segmencie drogeryjno-kosmetycznym.

REKLAMAForum Branży Kosmetycznej (belka w artykułach) 4-31.08.2020 r.

Drogeria Hebe i sklep Cloudshop to pierwsi najemcy, którzy pojawili się w nowej przestrzeni łącznika pomiędzy CH Plaza Rzeszów, a hipermarketem E. Leclerc. Budowa nowego i zarazem głównego korytarza pozwoli usprawnić komunikację z hipermarketem oraz stworzyć dodatkową powierzchnię dla nowych najemców.

Salon został zlokalizowany na parterze, w przestrzeni, która jest na etapie aranżacji w nowy, znacznie wygodniejszy dla klientów łącznik pomiędzy rzeszowską Plazą, a hipermarketem E. Leclerc. 

Drogeria Hebe rozpoczęła 5-letnią współpracę z CH Plaza Rzeszów. Zajmuje powierzchnię 315 mkw. Zarządca rzeszowskiej Plazy – Keen Property Management – podpisał umowę, która będzie obowiązywała 5 lat.

- Dzięki temu nasi klienci zyskali dostęp do szerokiej oferty kolejnej znanej sieci drogerii. Jest to jeden z kilku nowych najemców, którzy dołączają do naszego portfolio. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy miejsca w przearanżowanym łączniku pomiędzy naszym Centrum, a hipermarketem E. Leclerc. Nowe przejścia zdecydowanie usprawnią komunikację pomiędzy naszymi obiektami, tworząc jeden większy kompleks handlowy w Rzeszowie – zaznacza Radosław Jamrozik, dyrektor CH Plaza Rzeszów.

Otwarcie drogerii Hebe wzmacnia ofertę CH Plaza Rzeszów w segmencie zdrowie i uroda. Jest to marka oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. Gosh, Nacomi, Halloween czy Desigual. Drogeria posiada bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. Właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011 roku jest Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja.

Z okazji otwarcia nowej drogerii Hebe przygotowało akcję rabatową na marki makijażowe (-40 proc.)

Rzeszowska Plaza to jedno z najstarszych i najdłużej istniejących na rzeszowskim rynku centrów handlowych. W ubiegłym roku przeszło gruntowną przebudowę przygotowującą powierzchnię dla nowych kluczowych najemców. Na dwóch piętrach, klienci mogą znaleźć ponad 70 lokali handlowych i punktów usługowych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony