REKLAMAPerły WK_glowny 2021

HANDEL I DYSTRYBUCJA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

HANDEL

 

12 października 2020, 10:28wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Rozpoczął się dwudniowy Retail & FMCG Congress 2020 - najważniejsza konferencja biznesowa w roku dla przedstawicieli branży handlowej, spożywczej, drogeryjnej i aptecznej. Nie zdążyłeś zarejestrować się na stacjonarny udział w wydarzeniu? Nic straconego, wciąż możesz śledzić przebieg kongresu online nawet z fotela we własnym domu!

REKLAMAPerły WK_artykul 2021

Retail & FMCG Congress 2020 organizowany przez Wydawnictwo Gospodarcze, wydawcę m.in. portali wiadomoscihandlowe.pl i wiaKongresdomoscikosmetyczne.pl, co roku gromadzi czołowych przedstawicieli polskiego handlu, jak również znamienitych gości z zagranicy. W tym roku spotykamy się po raz kolejny, by rozmawiać o wyzwaniach stojących przed branżą, m.in. w kontekście pandemii covid-19 i jej skutków gospodarczych, ale także zmieniających się zwyczajów polskiego konsumenta.

Dwudniowa konferencja organizowana w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie już się rozpoczęła, ale nie stoi to na przeszkodzie, by do nas dołączyć i śledzić kongres na żywo przez internet lub później, odtwarzając raz jeszcze udostępnione nagrania. Wciąż możesz bowiem nabyć - po okazyjnej cenie - wejściówkę online, uprawniającą do śledzenia przebiegu kongresu (wszystkie sale i panele tematyczne) po polsku lub po angielsku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony