REKLAMAŻabka webinarium Banner Główny

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

13 stycznia 2021, 10:03Axe to marka anglo-holenderskiego koncernu Unilever

Axe to marka anglo-holenderskiego koncernu Unilever (fot. mat.prasowe)

Zdjęcie puszki dezodorantu Axe leżące w gruzach po nalocie na Kapitol Stanów Zjednoczonych w zeszłym tygodniu zostało opublikowane na Twitterze i opatrzone podpisem mówiącym, że buntownicy pozostawili samotną puszkę dezodorantu Axe. W ten sposób Unilever, do którego należy marka, potępił uczestników zamieszek - czytamy w PR Week.

„Wolelibyśmy być samotni niż z tym tłumem” - odpowiedzieli przedstawiciele marki Axe reporterowi Washington Post, Mike'owi DeBonisowi. „Axe potępia wczorajsze akty przemocy i nienawiści w Kapitolu. Wierzymy w demokratyczny proces i pokojowe przekazanie władzy”.

Kilku użytkowników platformy mediów społecznościowych odważyło się wypowiedzieć, oskarżając Axe o wykroczenie poza jego kompetencje.

Rzecznik marki należącej do Unilevera powiedział  w rozmowie z PR Week, że marka chce jasno wyrazić swoje stanowisko. „Nie powinno być dwuznaczności, jeśli chodzi o przemoc i nienawiść. Jak powiedzieliśmy w naszym tweecie, wierzymy w proces demokratyczny i pokojowe przekazanie władzy”.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony