REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO
Film

Film "Reverse Selfie" przygotowany dla marki Dove pokazuje zakłamanie mediów społecznościowych i to, jak nierealny ideał piękna wpływa na psychikę nastolatek (fot. materiały prasowe/Unilever)

Unilever został nominowany do 46 nagród na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Kreatywności Cannes Lions. Ostatecznie zdobył 19 cenionych w branży reklamowej wyróżnień. Najwięcej za kampanie dla marki Dove.

Marka Dove zdobyła na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Kreatywności Cannes Lions 12 nagród za swoje kampanie. „Reverse Selfie” otrzymała złoto w kategorii Grafika, srebro w kategorii Zdrowie i Druk oraz brąz w kategorii Sztuka Filmowa. 

Inna kampania Dove – „Toxic Influence” zdobyła Złotego Lwa w kategorii Rozrywka, a także brąz w kategorii Zdrowie i Sztuka Cyfrowa.

Natomiast kampania marki Dove „As Early As Five” (dotycząca dyskryminacji ze względu na fryzury charakterystyczne dla osób czarnoskórych) zdobyła dwa Brązowe Lwy w kategoriach PR i Film.

Zdobywcą brązu w kategorii Zdrowie została też kampania „Under Pressure” dla marki Baby Dove, pokazująca presję pod jaką znajdują się kobiety po porodzie.

Przygotowany przez markę Dove film Courage is Beautiful zdobył Złotego i Srebrnego Lwa w kategorii Kreatywna Skuteczność.

Kolejne nagrody powędrowały do marki Vaseline, która odebrała złoto w kategorii Zrównoważony Rozwój i brąz w Zdrowiu.

Nagrodami Cannes Lions wyróżniono także markę Persil za film Tag The Game. 

Natomiast spółka Hindustan Unilever została doceniona za inicjatywę zrównoważonego pakowania.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony