REKLAMABanner Główny_Dexpol_listopad-grudzień 2020
Unilever w UK wprowadza na próbę w popularnym supermarkecie stację do uzupełniania kosmetyków

Unilever w UK wprowadza na próbę w popularnym supermarkecie stację do uzupełniania kosmetyków (fot. FB Unilever)

Dziś nastąpi otwarcie sklepu Middleton w brytyjskim supermarkecie Asda jako pionierskiej placówki w zakresie zrównoważonego rozwoju, obejmującej strefę napełniania wspieraną przez Unilever oraz ekspertów ds. zrównoważonej gospodarki o obiegu zamkniętym, Beauty Kitchen - informuje Global Cosmetic News.

REKLAMAHeinz Glas Belka w artykułach listopad 2020

Unilever, jako główny partner w testach firmy Asda, będzie pilotował trzy różne formaty powtórnego napełniania dla siedmiu znanych marek. Te trzy formaty obejmują bezdotykowe maszyny do uzupełniania, uzupełniania w domu i pojemniki samoobsługowe - chociaż marki kosmetyczne i pielęgnacyjne będą dostępne tylko za pośrednictwem tego pierwszego.

Sebastian Munden, wiceprezes Unilever UK & Ireland, komentuje: „Jestem bardzo podekscytowany możliwością testowania i uczenia się dzięki tej fantastycznej współpracy z Asdą. To dla nas doskonała okazja, aby dowiedzieć się, w przypadku siedmiu naszych wiodących marek, jak kupujący reagują na używanie opakowań wielokrotnego użytku w sklepie. Wszyscy jesteśmy zobowiązani do wprowadzania trwałych zmian, jeśli chodzi o tworzywa sztuczne, ale aby to zrobić, musimy tworzyć rozwiązania i ułatwiać ludziom dokonywanie zrównoważonych wyborów.

- Na naszej drodze do zmniejszenia o połowę zużycia pierwotnego plastiku do 2025 r. będziemy musieli odważnie i całkowicie przemyśleć produkty i opakowania, a zrobimy to tylko poprzez przetestowanie szeregu rozwiązań z klientami w rzeczywistych warunkach - dodał.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony