REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Unilever przez największa liczbą ekspertów został oceniony jako firma, która firmy, które wykazuje największe zaangażowanie we włączaniu zrównoważonego rozwoju do swojej strategii biznesowej

Unilever przez największa liczbą ekspertów został oceniony jako firma, która firmy, które wykazuje największe zaangażowanie we włączaniu zrównoważonego rozwoju do swojej strategii biznesowej (fot. shutterstock)

Unilever wyprzedził Patagonię, IKEA, Natura & Co oraz Microsoft w rankingu koncernów rozwijających się w sposób zrównoważony. Powstał on głosami ponad 700 ekspertów z całego świata, którzy wzięli udział w ankiecie GlobeScan SustainAbility Leaders Survey.

W tegorocznej ankiecie GlobeScan SustainAbility Leaders Survey 718 ekspertów ds. zrównoważonego rozwoju z 73 krajów ze środowisk akademickich, sektora przedsiębiorstw, rządów, mediów i organizacji pozarządowych wskazało po trzy firmy, które ich zdaniem wykazują największe zaangażowanie we włączaniu zrównoważonego rozwoju do swoich strategii biznesowych.

W ten sposób powstał ranking, w którym Unilever zajął – jedenasty rok z rzędu – pierwsze miejsce, Wyprzedził takie firmy jak Patagonia, IKEA, Natura & Co, Microsoft, Interface, Ørsted, Tesla, Danone i Google, które tworzą pierwszą dziesiątkę.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony