REKLAMABeGlossy - banner główny - 16.07 - 16.08

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

20 stycznia 2020, 10:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Uroda Polska podpisała kontrakt na dystrybucję w Malezji. Współpraca z tamtejszą siecią drogeryjną to efekt misji biznesowej, którą zorganizowała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). – Zapachy polskiego producenta będą dostępne nie tylko w 50 punktach stacjonarnych sieci Shins, ale też w e-sklepie – wyjaśnia Przemysław Zaręba, kierownik biura PAIH w Kuala Lumpur.

Na półkach malezyjskiej sieci drogeryjnej Shins już od tego roku pojawią się wody perfumowane dla kobiet i mężczyzn marki Bi-Es

Na półkach malezyjskiej sieci drogeryjnej Shins już od tego roku pojawią się wody perfumowane dla kobiet i mężczyzn marki Bi-Es (źródło: facebook.com/bies.perfumes)

Kontrakt podpisany przez Urodę Polską z malezyjską siecią  drogerii Shins jest efektem misji biznesowej zorganizowanej latem 2019 roku przez PAIH. Kluczowym elementem wyjazdu do Malezji, Mjanmy i Singapuru była obecność uczestników na targach branżowych Cosmobeaute Malaysia 2019.

Perfumy produkowane przez firmę Uroda Polska trafią do malezyjskiej sieci drogeryjnej Shins. – Na jej półkach już od tego roku pojawią się m.in. wody perfumowane dla kobiet i mężczyzn marki Bi-Es  –  mówi Łukasz Pietrzak, export manager polskiego producenta.

Malezja będzie 45. krajem na świecie i 6. na Dalekim Wschodzie, w którym Uroda Polska prowadzi dystrybucję. Nowy partner spółki – drogerie Shins to jedna z największych sieci handlowych w Malezji z 50 sklepami w całym kraju i platformą zakupową o międzynarodowym zasięgu.

– Polskie firmy coraz śmielej i prężniej wkraczają na rynki zagraniczne, w tym do odległej Azji – mówi Maja Justyna, ekspertka Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu ds. branży kosmetycznej. Wskazuje przy okazji, że coraz więcej Malezyjczyków świadomie podchodzi do wyboru kosmetyków. Europejskie pochodzenie i atrakcyjne opakowanie są istotną wartością dodaną, dzięki czemu klienci interesują się danym produktem

W swojej działalności PAIH wspiera polskie firmy w pokonywaniu procedur administracyjnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji, wiarygodnych partnerów oraz dostawców. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez Zagraniczne Biura Handlowe (ZBH) na całym świecie.

Uroda Polska to jeden z największych polskich producentów kosmetyków zapachowych. Spółka produkuje i dystrybuuje wyroby kosmetyczne takie jak wody perfumowane i toaletowe, perfumy, płyny po goleniu, dezodoranty.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony