REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

 

3 kwietnia 2020, 09:57wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
 Victoria Beckham jest twarzą swojej marki modowej i kosmetyków

 Victoria Beckham jest twarzą swojej marki modowej i kosmetyków (fot. Instagram @victoriabeckham)

Projektantka zobowiązała się do przekazania 20 proc. sprzedaży swojej marki mody i urody, aby pomóc osobom w trudnej sytuacji z powodu COVID-19.

REKLAMAEurus_belkawartykulach_maj2020

Pomimo, że flagowy sklep brytyjskiej projektantki mody musiał zamknąć się w czasie pandemii, sprzedaż internetowa marki trwa. Victoria Beckham przekaże pieniądze zebrane z witryn victoriabeckham.com i victoriabeckhambeauty.com na cele charytatywne w Wielkiej Brytanii do The Trussell Trust i amerykańskiej organizacji charytatywnej Feeding America.

W swoim oświadczeniu, Beckham napisała: „Jesteśmy zaangażowani w opiekę i wsparcie na pierwszej linii pomocy COVID-19 - słowa nie mogą opisać jak wszyscy jesteśmy wdzięczni za odwagę i ciężką pracę każdego, kto czyni znaczące poświęcenia, aby zapewnić nam bezpieczeństwo. Jesteśmy w tym razem. W marce Victoria Beckham i Victoria Beckham Beauty mocno wierzymy, że w tych niepewnych czasach wyżywienie siebie i swojej rodziny nie powinno być jedną z tych niepewności.”

Po tym ogłoszeniu projektantka zwróciła uwagę na środki podejmowane przez firmę w celu zapewnienia zgodności z wymogami dystansowania społecznego, gdyż nadal wysyła zamówienia: „Wdrożyliśmy dodatkowe środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa i higieny w naszym magazynie i współpracujemy ze zredukowanymi zespołami, aby w miarę możliwości zminimalizować kontakt. Nasi partnerzy dostawy, DHL i DPD, również ściśle monitorują zdrowie i bezpieczeństwo swoich zespołów. W chwili obecnej nie oczekuje się od klientów podpisywania towarów, a nasi dostawcy mogą również stosować dostawę bezkontaktową, jeśli tak wolą”.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony