REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

HANDEL

 

30 czerwca 2022, 01:15wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Vollmart w Świebodzinie jest otwarty od 29 czerwca 2022 r.

Vollmart w Świebodzinie jest otwarty od 29 czerwca 2022 r. (fot.materiały prasowe)

Vollmart to sieć hard dyskontów. 29 czerwca w Świebodzinie został otwarty jej nowy sklep. Sieć sprzedaje z palet m.in. kosmetyki i  obiecuje ceny niże o 20 proc. niż w lokalnych sklepach.

 Vollmart otworzył swój nowy sklep w Świebodzinie przy ul. Grottgera 1. Dyskont znajduje się przy dworcu PKP. Ma 1400 mkw. powierzchni sprzedaży. Sprzedaje prosto z palet artykuły spożywcze, kosmetyki, chemię gospodarczą oraz artykuły przemysłowe. W asortymencie sieci znajdują się także akcesoria kuchenne, małe AGD oraz artykuły dla zwierząt.

Asortyment jest płytki, nie ma wyboru kilkunastu wariantów danego produktu, tylko podstawowe. Jak zapewnia detalista, oferta będzie rotować w zależności od preferencji klientów. Jeśli dane towary nie spotkają się z zainteresowaniem, będą zastąpione nowymi propozycjami.

Vollmart to sieć hard dyskontów. W swojej strategii założyła, że sprzedaje w cenach niższych o 20 proc. niż w lokalnych sklepach.

– Oferujemy podstawowe artykuły spożywcze i przemysłowe o kilkanaście procent, a niektóre nawet 30-40 proc. taniej niż w innych sklepach. Naszym optymalnym celem są ceny średnio niższe o 20 proc. niż w lokalnej konkurencji i tej zasady się trzymamy – mówi Wiktor Sawosz, założyciel i prezes zarządu Vollmart.

Jak zapewnia sieć, jest to możliwe dzięki racjonalnej polityce kosztowej i ograniczeniu do minimum wydatków na wyposażenie wnętrz i reklamę, bezpośredniej współpracy z producentami oraz optymalizacji kosztów dostaw towarów, ale również niskiej marży handlowej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony