REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

HANDEL

 

24 września 2020, 13:13wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
 W ub. tygodniu średnia odwiedzalność w dni handlowe utrzymywała się, w zależności od dnia, na poziomie między 77 a 86 proc. wartości footfallu w analogicznym okresie 2019 r.

W ub. tygodniu średnia odwiedzalność w dni handlowe utrzymywała się, w zależności od dnia, na poziomie między 77 a 86 proc. wartości footfallu w analogicznym okresie 2019 r. (fot. Shutterstock)

W trzecim tygodniu września (14-20.09.2020 r.) wyniki odwiedzalności utrzymują się w podobnym do ubiegłego tygodnia przedziale i nadal nie osiągnęły poziomu ubiegłorocznego. Wyrównują się wyniki w poszczególne dni handlowe, różnice nie przekraczają dziesięciu punktów procentowych - wynika z danych  Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH).

REKLAMA

W minionym tygodniu średnia odwiedzalność w dni handlowe utrzymywała się, w zależności od dnia, na poziomie między 77 a 86 proc. wartości footfallu w analogicznym okresie ubiegłego roku.

W stosunku do zeszłego tygodnia spadek o trzy punkty procentowe zanotowała niedziela niehandlowa, badane obiekty odwiedziło tego dnia 69 proc. klientów w porównaniu do analogicznej niedzieli 2019 roku.

Ubiegły tydzień był stosunkowo wyrównany, jeśli chodzi o odwiedzalność ze względu na wielkość obiektu. Różnice w zanotowanym footfallu nie przekraczają pięciu punktów procentowych na korzyść obiektów małych i średnich.

Podobne zjawisko obserwujemy w przypadku przynależności badanych obiektów do regionu - tutaj również różnice w raportowanych wartościach są niewielkie. Dane PRCH pochodzą z obiektów o łącznej powierzchni 3,46 mln m kw. GLA, stanowiących 28 proc. rynku centrów handlowych w Polsce. 

Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH) jest stowarzyszeniem not-for-profit, zrzeszającym ponad 200 firm działających w branży nieruchomości i miejsc handlu oraz usług. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony