REKLAMAMężczyzna webinar baner glowny_obejrzyj nagranie

PRODUCENCI I MARKI

PERSONALIA

 

16 lipca 2019, 15:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wanda Stypułkowska, prezes MPS International

Wanda Stypułkowska, prezes MPS International (fot. mat.prasowe)

Wanda Stypułkowska, prezes MPS International, zasiadła w Radzie Głównej Konfederacji Lewiatan. Jako prezes Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego będzie tam reprezentować firmy działające w polskiej branży kosmetycznej.

REKLAMANajlepszy Produkt 2022_ogloszenie wynikow_baner w artykule

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, podczas Zgromadzenia Ogólnego Konfederacji Lewiatan wybrano nowe władze organizacji. Stanowisko prezydenta objął dotychczasowy wiceprezydent Maciej Witucki, który w ubiegłym roku uzyskał rekomendację Zarządu Lewiatana na to stanowisko.

Lewiatan to najsilniejsza organizacja pracodawców w Polsce. Jesteśmy prawdziwym głosem biznesu, oferującym administracji doskonałą ekspertyzę krajową i międzynarodową – mówi Maciej Witucki. – Cieszę się, że wraz z zespołem Konfederacji, będę mógł budować siłę głosu przedsiębiorców w Polsce.

Henryka Bochniarz, która przez 20 lat pełniła funkcję prezydenta Lewiatana, została wybrana na przewodniczącą Rady Głównej Konfederacji. Rada nadzoruje działalność organizacji.

Jestem niezwykle dumna, że Lewiatan wyznacza standardy, jak przeprowadzać proces zmiany przywództwa w takich organizacjach jak nasza. Swoje odejście z funkcji prezydenta zapowiedziałam ponad rok temu. Przeprowadziliśmy szereg zmian w Konfederacji, które przygotowały ją na tę zmianę. I dziś jest ten moment, kiedy mogę ze spokojem powierzyć stanowisko prezydenta nowej osobie – stwierdziła Henryka Bochniarz. Jako przewodnicząca Rady Głównej chcę skupić się na pracach strategicznych.

W powołanej na trzy lata Radzie Głównej zasiadła między innymi Wanda Stypułkowska, prezes MPS International, reprezentująca Polski Związek Przemysłu Kosmetycznego, którego również jest prezesem.

Uważam, że to duży sukces, że nasza organizacja ma swojego reprezentanta w Konfederacji Lewiatan. Nasz głos, głos producentów kosmetyków, będzie lepiej słyszalny i mam nadzieję, że sugerowane przez Konfederację rozwiązania prawne będą przez rządzących brane pod uwagę – mówi Wanda Stypułkowska.W Radzie Głównej będę zasiadać nie tylko jako prezes Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego, ale także jako reprezentantka firmy z Koszalina. Pozostali członkowie reprezentują dużo większe miasta.

MPS International Sp. z o.o. to firma, która powstała w Szwecji w latach 70. XX wieku, głównie koncentrując się na produkcji butelek plastikowych. W 1991 roku firma została przeniesiona i zarejestrowana w Polsce. Od tego czasu rozwija się, realizując usługi w zakresie produkcji kosmetyków, butelek oraz środków czystości.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony