PRODUCENCI I MARKI

Eksport

MARKI

E-COMMERCE

 

24 lutego 2021, 09:42wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Produkty Yope są dostępne w 20 krajach Europy. W Azji firmowe butiki marki działają m.in. w Japonii i Chinach 

Produkty Yope są dostępne w 20 krajach Europy. W Azji firmowe butiki marki działają m.in. w Japonii i Chinach  (fot. materiały prasowe )

Styczniowy debiut Yope na brytyjskim Amazonie stał się początkiem rozwoju marki na światowych platformach marketplace. Po Wielkiej Brytanii przyszedł czas na Niemcy. 19 lutego br. wystartował sklep Yope na amazon.de. Portfolio dostępnych produktów obejmuje na początek żele pod prysznic, kremy do rąk oraz balsamy i masła do ciała, a w najbliższych dniach zostanie rozszerzone o szampony i mydła w płynie.

– Amazon Niemcy to druga największa platforma sprzedażowa w Europie. Liczymy, że otwarcie sklepu pozwoli jeszcze pełniej wykorzystać nasz potencjał. W tym celu uruchamiamy właśnie działania marketingowe budujące świadomość marki Yope, a także zadbamy o pełne zatowarowanie w zakresie pozostałych produktów z katalogu eksportowego – wyjaśnia Magdalena Keating, project manager Marketplaces Yope.

Inwestycja w rozwój e-commerce to element długofalowej strategii Yope, której celem jest globalna rozpoznawalność marki.

Obecnie pracujemy nad uruchomieniem nowych platform, w tym także na Amazon Polska i Amazon USA – dodaje Maciej Dulski, chief digital officer Yope.

Produkty Yope są obecnie dostępne w 20 krajach Europy, m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Czechach, Słowacji oraz Holandii. W Azji firmowe butiki marki działają m.in. w Nagasaki (Japonia) oraz Hong-Kongu (Chiny). 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony