PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

13 maja 2021, 17:06wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Katarzyna Lewko, chief marketing officer Grupy Kapitałowej Oceanic

Katarzyna Lewko, chief marketing officer Grupy Kapitałowej Oceanic (fot. materiały prasowe )

Katarzyna Lewko dołączyła do Grupy Kapitałowej Oceanic. Objęła stanowisko chief marketing officera. Wcześniej, przez 15 lat pracowała dla światowego lidera branży beauty – firmy L’Oréal –  gdzie piastowała wiele stanowisk zarządczych.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

Przychodzę do firmy, która jest ikoną na polskim rynku beauty, firmą z ogromnym dorobkiem, tradycją, ale i ogromnym potencjałem rozwojowym. Jestem przekonana, że wspólnie z zespołem rzucimy wyzwanie całej branży – zapowiedziała Katarzyna Lewko, nowa szefowa marketingu Oceanic.

Od początku stycznia 2021 roku Katarzyna Lewko zarządza całą strukturą marketingu firmy Oceanic. Odpowiada za stworzenie spójnej wizji oraz przygotowanie i egzekucję kompleksowych strategii rozwoju marek i produktów, a także za realizację komercyjnych planów firmy.

Katarzyna jest ekspertką i liderką, która zawsze na pierwszym miejscu stawia ludzi. Konsekwentnie wykorzystuje swoją pasję do zrozumienia potrzeb konsumentów. Jej ciekawość i chęć ciągłej nauki połączona ze strategicznym spojrzeniem oraz rozumieniem biznesu są cennymi atutami dla naszej firmy – skomentowała Dorota Soszyńska, główny udziałowiec firmy Oceanic.

Katarzyna Lewko ma bogate doświadczenie w obszarze marketingu, zarządzania oraz komunikacji. Przez 15 lat pracowała dla firmy L’Oréal, w której piastowała wiele stanowisk zarządczych. Przez ostatnie 6 lat pracowała jako group product manager Skin Care Category (obszary Face Care, Body Care, Sun Care, Baby Care, Deodorants & Hygiene) w Polsce i krajach bałtyckich. Studiowała w Polsce i we Francji na Ecole Supérieure de Commerce SKEMA Business School, gdzie zdobyła tytuł Master of Science in Marketing w obszarze zarządzania markami luksusowymi i masowymi. 

Oceanic to w 100 proc. polska firma, która powstała w 1982 r. Aktualnie w portfolio firmy znajduje się ponad 800 produktów dostępnych w 45 krajach świata. Kosmetyki produkowane są w nowoczesnej fabryce zgodnie z normami ECOCERT Greenlife S.A.S. dotyczącymi kosmetyków naturalnych i organicznych, a o ich jakości świadczą certyfikaty, takie jak GMP kosmetyczne i farmaceutyczne oraz IFS HPC.

Poza flagową marką kosmetyków hipoalergicznych AA, Oceanic  jest właścicielem marek: AA Wings of Color, Long4Lashes, Lift4Skin, Oillan, Aquaselin, Polka, L’biotica, Biovax rzy i ciała oparty o wyselekcjonowane komponenty), Biovax (zaawansowany program pielęgnacji włosów).

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony