REKLAMA

HANDEL I DYSTRYBUCJA

 

13 marca 2020, 13:11Z powodu koronawirusa władze rozważają zamknięcie centrów handlowych, ale łagodzą zakaz handlu w niedziele

Z powodu koronawirusa władze rozważają zamknięcie centrów handlowych, ale łagodzą zakaz handlu w niedziele (fot.pixabay)

W związku z zagrożeniem koranwirusem niedzielny zakaz handlu zostanie złagodzony. W  efekcie masowych zakupów, jakich dokonują Polacy, sklepy będą mogły być zatowarowywane także w niedziele objęte zakazem - wynika z informacji portalu money.pl.

REKLAMA

Z informacji serwisu wynika, że sklepy będą mogły przygotowywać się do handlu także w niedzielę tak, aby zmniejszyć problemy z dostępnością podstawowych artykułów spożywczych i higienicznych.

Koronawirus spowodował bowiem, że sklepowe półki opustoszały w wielu miejscach. Klienci robią zapasy, zaopatrują się głównie w wodę, spirytus, papier toaletowy, podpaski, pieluchy, mydło oraz artykuły spożywcze z długą datą przydatności do spożycia.

Z drugiej strony, rząd rozważa zamknięcie dużych galerii handlowych, jednak na razie nie podjął takich decyzji. Klienci omijają duże obiekty w obawie przed zakażeniem koronawirusem.

W czwartek decyzję o zamknięciu sklepów wydał premier Włoch. Zakaz handlu objął wszystkie sklepy i punkty usługowe, bary i restauracje. Czynne pozostają jedynie sklepy z żywnością, artykułami pierwszej potrzeby oraz apteki.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony