WYDARZENIA I PREMIERY

 

20 sierpnia 2020, 10:12wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Dzień w kolorach drogerii Jasmin podczas turnieju Brunetki Blondynki czyli Metamorfozy by Jasmin

Dzień w kolorach drogerii Jasmin podczas turnieju Brunetki Blondynki czyli Metamorfozy by Jasmin (fot. materiały prasowe )

90 pasjonatek golfa wzięło udział w tegorocznym turnieju Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy by Jasmin, który odbył się w sierpniu w na polu golfowym Gradi Golf Club pod Wrocławiem. Do tej pory była to największa golfowa impreza 2020 roku. Jej patronatem były drogerie Jasmin.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Jak co roku w sierpniu, we współpracy ze Stowarzyszeniem Golfa Kobiet na polu golfowym Gradi Golf Club odbył się turniej kobiecego golfa Brunetki Blondynki czyli Metamorfozy by Jasmin. Tematem tegorocznej imprezy były Słowiańskie Klimaty. Uczestniczki turnieju starały się dopasować do tego hasła swoje stroje i makijaże. Nawiązywały do niego również przygotowane atrakcje i konkursy.

Jeden dzień był jednak wyjątkowy – w strojach golfistek dominował  magentowy róż, kolor Drogerii Jasmin. Sieć odwzajemniła ten miły gest fundując wszystkim uczestniczkom turnieju nagrody, przygotowane we współpracy z producentami.

W tegorocznym turnieju Metamorfozy by Jasmin zwyciężyły blondynki. Jedną z triumfatorek imprezy była Marzena Gradecka, prezes zarządu spółki Drogerie Jasmin, która na 18 dołku zrobiła holly in one, co oznacza, że trafiła w dołek za jednym uderzeniem kija golfowego.

– Dziękujemy wszystkim producentom kosmetyków, którzy przyczynili się do stworzenia tak wspaniałego klimatu, dostarczając kosmetyki do wykonania makijaży w stylu słowiańskim. Dziękujemy też fundatorom nagród kosmetycznych i biżuteryjnych. Bez Was ten turniej nie wyglądałby tak kolorowo i wspaniale – podsumowała Teresa Stachnio, wiceprezes drogerii Jasmin.

Zwieńczeniem wydarzenia było wręczenie nagrody specjalnej od Komisji Golfa Kobiecego „Golfowej Różowej Rękawiczki” dla Gradi Golf Club. To inicjatywa, która ma doceniać te pola, które najbardziej wspierają i promują golf kobiecy oraz angażują się poprzez różne działania w integrację środowiska kobiet.

W ubiegłym roku Turniej Brunetki Blondynki, czyli Metamorfozy by Jasmin również został doceniany przez władze kobiecego golfa i otrzymał Grand Prix za najlepszą imprezą golfową roku 2019  przyznawaną przez Polish Golf Awards.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony