REKLAMA

HANDEL I DYSTRYBUCJA

E-commerce

HANDEL

 

19 sierpnia 2019, 11:00wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Serwis Zalando zwiększa swoją obecność w branży kosmetycznej

Serwis Zalando zwiększa swoją obecność w branży kosmetycznej (fot. FB Zalando)

Niemiecki serwis e-commerce na początku tego roku rozszerzył swój zasięg na pięć kolejnych rynków europejskich. Teraz nawiązał współpracę z serwisem kosmetycznym Feelunique, aby poszerzyć portfolio produktów na swojej stronie.

REKLAMAEurus_belkawartykulach_maj2020

Zalando po raz pierwszy wkroczył w sektor kosmetyczny w marcu 2018 roku w wybranych krajach, w tym w Niemczech, Austrii i Polsce. Teraz nawiązał nowe partnerstwo, które pozwoli niemieckiej platformie e-commerce rozszerzyć ofertę produktów kosmetycznych. W planach początkowo ma wprowadzenie 1000 produktów.

- Z przyjemnością wprowadzamy na rynek Zalando wybrane marki i produkty kosmetyczne. To kolejny ważny element w szerokim globalnym zasięgu, który oferujemy markom kosmetycznym i kolejny sposób, w jaki konsumenci mogą odkryć naszą niezrównaną ofertę - powiedział Jim Buckle, dyrektor operacyjny Feelunique.

Pamela Wade-Lehman, szefowa działu beauty Zalando, dodała, że ​​„była podekscytowana” nawiązaniem współpracy z internetowym serwisem urody.

- To nowe partnerstwo doda do naszej oferty 40 ekscytujących marek kosmetycznych - w tym Nuxe, Omorovicza i Elemis - i wpisuje się w strategię platformy. Dzięki naszemu programowi partnerskiemu bezpośrednio łączymy Feelunique z milionami klientów, którzy z kolei korzystają ze zwiększonego wyboru asortymentu i możliwości zrobienia zakupów mając wiele marek w jednym miejscu i w maksymalnie wygodny sposób - dodała.

Dziś Feelunique sprzedaje na swojej stronie ponad 500 marek, a Zalando stopniowo zwiększa swoją obecność w branży kosmetycznej po wprowadzeniu produktów beauty na pięć nowych rynków na początku 2019 roku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony