REKLAMABanner Główny Sedan - listopad grudzień 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Hurt i logistyka

PERSONALIA

 

22 października 2020, 10:29wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot.materiały prasowe)

Zarząd spółki Eurocash powołał nowego członka do rady nadzorczej spółki. W związku z rezygnacją z tej funkcji Ewalda Rabena, w to miejsce wybrany został Przemysław Budkowski. 

REKLAMA

Zarząd Eurocash SA poinformował, że w związku z rezygnacją z pełnienia funkcji członka rady nadzorczej przez Ewalda Rabena, nadzwyczajne walne zgromadzenie spółki, wykonując uprawnienie przyznane mu w § 13 ust. 3 statutu spółki, w dniu 20 października 2020 roku wybrało Przemysława Budkowskiego do rady nadzorczej spółki.

Przemysław Budkowski w 2005 roku ukończył studia z zakresu zarządzania i marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. W latach 2005 - 2009 sprawował funkcję product marketing managera na Centralną i Wschodnią Europę w Google. W latach 2009-2018 był związany był z Grupą Allegro, w której w latach 2009-2011 zajmował stanowisko dyrektora marketingu, a następnie prezesa zarządu.

„Przemysław Budkowski jest ekspertem w marketingu i handlu elektronicznym, a jego wiedza i umiejętności zawodowe pozwolą na zapewnienie wszechstronności i różnorodności składu Rady Nadzorczej Eurocash S.A.” – czytamy w komunikacie. 
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony