StoryEditor
Drogerie
21.11.2022 00:00

Drogerie DM ruszają z pierwszą w Polsce kampanią Black Days

Podczas Black Days w drogeriach DM, klienci otrzymają rabat za zakupy. Akcja organizowana jest jednak tyko dla posiadaczy konta Mój dm i dotyczy jedynie zakupów online i w aplikacji. W ten sposób sieć chce lojalizować klientów i zachęcać do składania zamówień internetowych.

W dniach 21-25 listopada dokonując zakupów w sklepie internetowym dm.pl oraz w aplikacji Mój dm za minimum 49 zł klienci otrzymają rabat w wysokości 11,95 zł. Aby z niego skorzystać wystarczy posiadać lub założyć konto “Mój dm” oraz wybrać opcję płatność online, a rabat naliczy się automatycznie w koszyku.

– To pierwsze nasze Black Days w Polsce i bardzo jesteśmy ciekawi reakcji klientów. Rabat dotyczy tylko zakupów online i w aplikacji, dla posiadaczy konta Mój dm – chcemy w ten sposób zachęcić klientów do zakładania kont i składania zamówień internetowych. W połączeniu z obowiązującą w dm gwarancją trwałej, zawsze korzystnej ceny, kilkanaście kuponów rabatowych w każdym miesiącu na wybrane marki lub kategorie produktów pozwala zrobić naprawdę bardzo korzystne zakupy – mówi Hubert Iwanowski, dyrektor obszaru marketingu i zakupów.

Wyjaśnia, że akcje promocyjne i kupony rabatowe dla posiadaczy kont Mój dm są jednym z narzędzi, które umożliwiają sieci lojalizowanie klientów i personalizowanie ofert dla nich. Przypomina przy okazji, że każdy nowy zarejestrowany użytkownik aplikacji Mój dm na start otrzymuje jednorazowo sześć dodatkowych kuponów powitalnych. W listopadzie jest to m.in. 20 proc. zniżki na markę dm babylove czy na markę dm Denkmit (artykuły do prania, sprzątania i czyszczenia).

Zachęcając do zakładania kont, sieć zapowiada także, że w grudniu w aplikacji Mój dm każdego dnia klienci znajdą dodatkowe kupony rabatowe na poszczególne kategorie produktów.

Kampania promująca akcję obejmie działania w digitalu, komunikację w mediach społecznościowych, POS-y i komunikację w gazetkach marki.

Czytaj też: DM-drogerie markt z imponującym wzrostem sprzedaży

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
22.09.2023 11:36

Ziko Dermo nagradza za zakupy. W akcji lojalnościowej rozdaje planery z urodowymi poradami

Inspiracją do treści zawartych w planerze były porady i wskazówki udzielane przez konultantki klientkom podczas ich zakupów w drogeriach Ziko Dremo   Ziko Dermo
Sieć Ziko Dermo przygotowała akcję lojalnościową w której, za każde wydane 50 zł rozdaje naklejki. Do ich zbierania zachęca prezent – planer z poradami i urodowymi ciekawostkami, który przysługuje za zakupy w kwocie od 300 zł.

W drogeriach stacjonarnych Ziko Dermo trwa akcja „Beauty Planner Ziko Dermo za 1 grosz”. Sieć postanowiła stworzyć kalendarz, w którym oprócz terminarza umieściła urodowe ciekawostki, przypominajki i porady. Ma on być motywacją na 2024 r. do pozytywnych zmian w rutynie pielęgnacyjnej.

image
FOTO: Ziko Dermo
Poruszane tematy to m.in. codzienny, staranny demakijaż, gimnastyka twarzy, która pomaga w niwelowaniu zmarszczek i pobudza krążenie czy prowadzenie dziennika wdzięczności, dzięki któremu można pozbyć się negatywnych myśli i żyć chwilą. W części wiosennej umieszczono tematy dotyczące detoksu skóry, złuszczania i rodzajów peelingów, a także odpowiedź na pytanie, co zrobić, aby ulżyć suchej i odwodnionej skórze po zimie.

W miesiącach letnich Ziko Dermo wylicza rzeczy i aktywności „To Do” czyli koniecznie do zrobienia podczas słonecznych dni. Nie zabrakło tu również wskazówek jak zadbać o ciało w lecie oraz informacji o rodzajach promieniowania. Jesienią klientki przeczytają m.in. o walce z przebarwieniami po sezonie letnim oraz dowiedzą się jak dbać o włosy jesienią.

Dodatkowo w planerze znalazły się opisy znaków zodiaku, krótkie porady, takie jak „Zabieg miesiąca”, czy „Dermokonsultantka radzi” lub informacje na temat składników w cyklu „Składnik miesiąca”.

Beauty Planner Ziko Dermo będzie można otrzymać w stacjonarnych drogeriach Ziko Dermo za 1 grosz i 6 zebranych naklejek, które przysługują za każde wydane 50 złotych.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
15.09.2023 14:37

DM po raz kolejny zostało przez klientów w Niemczech wybrane najpopularniejszą drogerią

Niemieccy klienci DM cenią sobie stosunek ceny do jakości, różnorodność oferty - w tym marek włsnych - oraz szybkość obsługi przy kasieDM
W 2023 roku DM-drogerie markt ponownie są najpopularniejszą drogerią w Niemczech. Sieć zajęła pierwsze miejsce w głównej kategorii - Globalna satysfakcja - oraz 26 innych kategoriach badania Monitor Klienta 2023.

Drogerie DM w Niemczech są niekwestionowanym liderem konsumenckiego badania Monitor Klienta 2023. Zagwarantowała im to pierwsza pozycja z oceną 1,79 w kategorii głównej - Globalna satysfakcja, a także najwyższe oceny w innych ważnych kategoriach, np. stosunek ceny do jakości (2,08), wybór i ogólną różnorodność ofert (1,94) czy szybkość przy kasie (2,06).

Christoph Werner, prezes DM, komentując wyniki ankiety przeprowadzonej wśród klientów, powiedział:

Opinie naszych klientów pokazują, że udało nam się pozytywnie wpłynąć na harmonijne doświadczenia zakupowe. Osiągnęliśmy to dzięki ofercie dostosowanej do potrzeb ludzi oraz dzięki nieustannym wysiłkom na rzecz przyszłości wartej życia, ale przede wszystkim dzięki naszym pracownikom. Będziemy wzmacniać nasze zaangażowanie w dalsze zapewnianie jak najlepszych wrażeń zakupowych.

Dużym uznaniem wśród ankietowanych cieszyła się także ekskluzywna oferta marek własnych dm. Na pierwszym miejscu z oceną 1,93 znalazła się ich jakość, a wybór i różnorodność oferty dmBio otrzymały ocenę 2,15. 

Kerstin Erbe, dyrektor zarządzająca odpowiedzialna za marki Dm i zrównoważony biznes, wyjaśnia:

 

Badanie Monitor Klienta prowadzi ServiceBarometer. Od ponad 30 lat bada orientację na klienta i trendy konsumenckie w Niemczech. W tym celu regularnie przeprowadza ankiety wśród konsumentów na temat ich doświadczeń z firmami handlowymi i usługowymi z 15 sektorów. W tegorocznej edycji przebadano w internecie 28 439 reprezentatywnie wybranych osób. Spośród nich 3251 osób oceniło drogerie. 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
23. wrzesień 2023 18:39