StoryEditor
Drogerie
20.01.2023 00:00

Dzień Babci i Dzień Dziadka już w ten weekend – przypominają drogerie i podpowiadają co kupić

Dzień Babci i Dzień Dziadka już w ten weekend, czyli 21 i 22 stycznia – przypominają drogerie na swoich profilach na Facebooku. Nie pozostawią też swoich obserwatorów bez odpowiedzi w kwestii prezentów. Ich rekomendacje to kosmetyki liftingujące lub wody toaletowe, ale też filiżanki, kapcie, etui na okulary czy preparaty wzmacniające.

O dniu Babci i Dziadka przypominają chociażby DP Drogerie Polskie. Z tej okazji przygotowały nawet rymowaną zachętę do zakupów: „Nawet Wasza Babcia wie, że najlepsze prezenty mają członkowie KlubDP”

Natomiast drogeria sieci DP Drogerie Polskie w Rokietnicy kusi specjalnie na tę okazję przygotowaną półką:

 

Z konkretnymi propozycjami wychodzi też drogeria Jawa Zacisze. Pierwsza z nich to Diamentowy Lifting 3D, którego formuła opiera się na odmładzającej mocy diamentów.

Posiadają one działanie przeciwstarzeniowe oraz liftingujące. Twoja babcia będzie zachwycona – przekonuje Jawa Zacisze.

Inna propozycja drogerii – zarówno dla babci jak i dziadka – to kosmetyki firmy Ava, oferowane z 20 porc. zniżką.

Jednak Jawa ma też swoje propozycje jako sieć:

 

Pomocą w wyborze prezentów służą też drogerie Jasmin.

– W naszej ofercie znajdziecie setki pomysłów na idealny prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka! Zapraszamy po doskonałe, specjalnie dobrane prezenty kosmetyczne, które sprawią, że na ich twarzach zagości uśmiech – informują drogerie Jasmin, dodając odnośnik do 464 propozycji prezentowych, które układają się w alfabetyczną listę.

Zaczynają ją kremy AA dla wieku 50, 60 i 70 lat, a kończy marka Yoskin z produktami dla tych samych przedziałów wiekowych. Pomiędzy nimi wiele innych propozycji produktów pielęgnacyjnych, wód toaletowych czy portfeli.

Drogerie Natura dla osób pragnących obdarować swoją babcię prezentem proponują natomiast odżywczy krem do pielęgnacji twarzy na noc z retinolem marki Pani Walewska lub delikatny naszyjnik Verona, a dla dziadka – kojący podrażnioną goleniem skórę, balsam Wars.

Także Rossmann zachęca, by do życzeń dołączyć jakiś podarunek  i we wpisie na facebooku daje link do strony z 27 propozycjami. Wśród nich są  m.in. długopisy, etui na okulary, termofory, kapcie i skarpetki.

Drogerie Marysieńka również proponują, by babcię i dziadka obdarować nie tylko kosmetykami, ale też czymś co umili codzienne funkcjonowanie, czyli akcesoriami w folkowych, energetycznych wzorach:

Natomiast Super-Pharm podpowiada, by dziadkowi oraz babci wręczyć upominek poprawiający kondycję, koncentrację lub wspierający codzienną pielęgnację.

Drogerie Ziko Dermo przekonują, że uśmiech na twarzy babci i dziadka wywoła karta podarunkowa Ziko Dermo, dzięki której sami będą mogli wybrać prezent idealny. Mimo to zamieszczają jednak odnośnik do propozycji prezentowych, gdyby jednak wnuczek lub wnuczka wiedzieli lepiej co przyda się babci i dziadkowi.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
01.12.2023 11:09
Rossmann coraz bliżej pierwszej trójki w TOP 10 pracodawców w Polsce
Rossmann w swojej łodzkiej centrali oraz w 1675 sklepach zatrudnia 16999 osób
Rossmann znalazł się na czwartej pozycji rankingu 10 firm o najlepszej reputacji wśród potencjalnych pracowników w Polsce – wynika z najnowszego raportu agencji Inquiry. W stosunku do poprzedniej edycji badania, sieć drogeryjna przesunęła się o jedną pozycję w górę.

Reputacja Rossmanna wśród potencjalnych pracowników uplasowała ją na czwartej pozycji (z wynikiem 28,4 proc.) w rankingu pracodawców w Polsce w 2023 roku, przygotowanym przez agencję badawczą Inquiry.

Respondenci badania, tak jak i w poprzednich edycjach, mieli sobie wyobrazić, że szukają pracy i wskazać firmy, z pracy w których byliby dumni oraz takie, w których wstydziliby się pracować. Odpowiedzi pozytywne, po odjęciu od nich wskazań negatywnych, stały się podstawą do stworzenia rankingu najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce.  

Pierwsza trójka najlepszych pracodawców w rankingu Inquiry to Allegro, które przesunęło się z pozycji drugiej, uzyskując w tym roku 33,8 proc. pozytywnych wskazań. Miejsce drugie to Mercedes-Benz Polska (32,4 proc.), a trzecie E. Wedel (31,9 proc.), który spadł tu z pozycji pierwszej. Za nimi uplasował się Rossmann (26,4 proc.), który wskoczył na czwarte miejsce pomimo 2,5 proc. spadku w punktacji. A to dzięki temu, że Adidas spadł na pozycję szóstą, w związku z ponad 4 proc. spadkiem pozytywnych wskazań.

Rossmann to największa sieć drogeryjna działająca na polskim rynku od 30 lat. Posiada niemal jedną trzecią rynku drogeryjnego w Polsce. W centrali oraz w 1675 sklepach zatrudnia niemal 17 tys. osób. Jest stabilnym pracodawcą oferującym pracownikom jasną ścieżkę kariery, rozbudowany system szkoleń oraz atrakcyjne programy rozwoju osobistego. 

Firma oferuje także liczne benefity pracownicze, w tym m.in. firmowy program rozwoju pasji, pakiety socjalne, dopłaty do wypoczynku, świadczenia świąteczne, becikowe oraz konkursy kreatywne. Stworzył też platformę szkoleniową dla swoich pracowników.

Rossmann został uhonorowany prestiżowymi nagrodami, przyznawanymi firmom wyróżniającym się w tworzeniu przyjaznego i atrakcyjnego miejsca pracy, takimi jak Friendly Workplace, Solidny Pracodawca czy Best Quality Employer.

Nagrody te są dla nas wyjątkowo cenne, bo przyznawane za  tworzenie przestrzeni umożliwiającej pracownikom rozwój zarówno zawodowy, jak i osobisty, co jest celem szczególnie nam bliskim. Ponadto już od dwóch lat realizujemy program wsparcia psychologicznego, prawnego i finansowego. Mimo, że na co dzień tworzymy dużą i rozproszoną społeczność, potrafimy też się wspierać, bez względu na miejsce zatrudnienia, staż pracy, czy zajmowane stanowisko

– czytamy na stronie kariera.rossmann.pl.

Czytaj też: Rossmann zdobył dwa wyróżnienia za działania na rzecz pracowników

Prezentując ogłoszenia o pracę Rossmann zwraca uwagę, że użyty w nich męski rodzaj nazw stanowisk, wynika wyłącznie z dbałości o czytelność ogłoszeń.

Dla naszych pracowników niezależnie od płci, liczy się profesjonalizm, pasja, oraz umiejętności, które przynoszą wartość nam wszystkim. Wierzymy, że każdy z Was ma potencjał, by stać się cennym członkiem naszego zespołu. Nasza firma dąży do stworzenia środowiska pracy, gdzie wszyscy mogą czuć się akceptowani i mile widziani. Jesteśmy firmą, która promuje tolerancję, różnorodność, oraz równość szans

– zapewnia Rossmann.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
24.11.2023 15:27
Hebe otworzyło drugą drogerię w Chełmie. Ile jeszcze nowych szyldów zawiesi do końca roku?
Hebe w Vendo Park  przy al. 3 Maja 22 w Chełmiemat. prasowe
Chełm ma już dwa sklepu Hebe. Najnowszy został otwarty 24 listopada w Vendo Park. Z okazji otwarcia tradycyjnie sieć przygotowała promocje i oferty specjalne.

Hebe pochwaliło się kolejną nowa drogerią. W listopadzie to już czwarta. Po Swarzędzu, Przasnyszu i Iławie przyszedł czas na Chełm. Tym samym w mieście są już dwa sklepy należące do sieci. Najnowszy zlokalizowany jest w Vendo Park  przy al. 3 Maja 22.

image
FOTO: mat. prasowe

Z okazji otwarcia drugiej drogerii Hebe w Chełmie klienci mają możliwość skorzystania z różnych promocji, także tych zorganizowanych w ramach Black Weeks. Te wybrane to np. „Zapachy Damskie i Męskie do -60%" czy „1+1 za 1 złoty – miksuj dowolnie w ramach jednej marki”, a także „-60% na drugi produkt – miksuj dowolnie między markami Hebe”.

image
FOTO: mat. prasowe

Firma Jeronimo Martins, właściciel sieci Hebe,  w planach na 2023 rok zapowiadała, że utrzyma tempo otwarć na poziomie 30 sklepów. Najbliższe tygodnie pokażą, czy to się uda. Do końca września sieć otworzyła 17 sklepów. W tym czasie zamknęła 4 drogerie (13 otwarć netto) i zakończyła III kwartał z liczbą 328 sklepów. W październiku, według naszych obserwacji te otwarcia zwolniły do 2, a teraz Hebe znów przyspieszyło. W listopadzie pojawiły się już cztery nowe szyldy, a miesiąc jeszcze się nie skończył. W zapasie jest tez cały grudzień. Realizacja planów wydaje się więc wielce realna.       

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
01. grudzień 2023 13:41