StoryEditor
Drogerie
31.05.2023 00:00

Hebe ma już dwie drogerie w Piotrkowie Trybunalskim

Hebe w Centrum Handlowym N-Park w Piotrkowie Trybunalskimfot. materiały prasowe
Hebe otworzyło drugą już drogerię w Piotrkowie Trybunalskim. Sklep zlokalizowany jest w Centrum Handlowym N-Park przy ul. Sulejowskiej. Otwarciu towarzyszyły promocje i oferty specjalne.

Nowy sklep Hebe zlokalizowany w Centrum Handlowym N-Park przy ul. Sulejowskiej w Piotrkowie Trybunalskim został otwarty 31 maja. Z tej okazji klienci mają możliwość skorzystania z dwóch ofert specjalnych. W pierwszej drugi produkt z kategorii pielęgnacja włosów mogą kupić 50 proc. taniej. Druga oferta przygotowana na dzień otwarcia to zniżki 40 proc. na produkty Nacomi, Eveline Cosmetics, tołpa, L’Oréal, Maybelline i Feel Free dla posiadaczy karty My Hebe.

Drogeria Hebe w Centrum Handlowym N-Park będzie otwarta od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00. Klienci, tak i w innych sklepach sieci, mogą w niej korzystać z kas samoobsługowych.

Hebe to sieć oferująca różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także produkty do makijażu i akcesoriów pod marką Hebe Professional.

Zgodnie ze swoja strategią rozwoju, Hebe zamierza otworzyć w 2023 roku 30 sklepów oraz inwestować w kanał e-commerce, który ma być kluczowym narzędziem w ekspansji międzynarodowej. 

Czytaj więcej: Hebe o strategii rozwoju w 2023 r.

Hebe jest jedną z największych i dynamicznie rozwijających się sieci drogeryjnych w Polsce. Właścicielem sieci jest spółka Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja. Sieć rozwijana jest w Polsce od 2011 r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins  (właściciela także sieci dyskontowej Biedronka) w Polsce. Sprzedaż Hebe w I kwartale 2023 r. w zrosła o 31,9 proc. w walucie lokalnej, przy LFL o 22,6 proc. W euro sprzedaż osiągnęła 93 mln, 29,5 proc. powyżej  I kw. 2022.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
27.09.2023 16:28

DM ma w swojej ofercie 1,2 tys. spożywczych produktów Bio

Produkty spożywcze marki własnej dmBio muszą spełnić szereg kryteriów, o czym świadczy oznaczenie z zielonym listkiem i nr certyfikatu producentawiadmoscikosmetyczne.pl
Spożywcza oferta DM obejmuje 1,2 tys. produktów BIO, które są sygnowane certyfikatem kwalifikującym surowce pochodzenia ekologicznego na terenie Unii Europejskiej. Te z logiem marki własnej do końca września sprzedawane są z 20-proc. zniżką.

Oferta drogerii DM nie ogranicza się do produktów kosmetycznych, higienicznych i chemii domowej. Uzupełnieniem tego asortymentu jest kategoria food, na którą składają się m.in. produkty roślinne, wegetariańskie i wegańskie, przetwory owocowe i bezglutenowe oraz dla diabetyków.

Spora część z nich jest sygnowana odpowiednim certyfikatem kwalifikującym surowce pochodzenia ekologicznego na terenie Unii Europejskiej. 

Maciej Dębski, kierownik kategorii food&foto w DM-drogerie markt zapewnia:

W sumie DM ma w swojej ofercie 1,2 tys. spożywczych produktów Bio. To najszersza oferta ekologicznej żywności w jednym miejscu.

Wyjaśnia, że aby produkt mógł otrzymać oznaczenie eko, musi spełnić szereg kryteriów. W efekcie na etykietach takich produktów widnieją specjalne oznaczenia, takie jak zielony listek i nr certyfikatu producenta. Znaleźć je mozna m.in. na wszystkich produktach spożywczych marki własnej dmBio. W ramach festiwalu marek DM, który trwa do końca września można je nabyć 20-proc. zniżką.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
25.09.2023 14:45

Sieć DM podnosi pensje. Wyniki finansowe pozwolą też na wypłatę premii rocznej

W ubiegłym roku ponad 46 tys. pracowników DM w Niemczech wygenerowało sprzedaż o wartości 9,9 mld euro. Tegoroczną sprzedaż poznamy po 30 września mat. prasowe
Sieć DM-drogerie markt poinformowała, że w wyniku układu zbiorowego zwiększyła pensje swoich pracowników w Niemczech o 6 procent. Ponadto otrzymają oni dwa specjalne świadczenia: rekompensatę za inflację i premię na koniec roku finansowego.

DM-drogerie markt już za parę dni (30 września) kończą rok finansowy. Christoph Werner, prezes sieci spodziewa się dobrych wyników:

Zawdzięczamy je świetnemu odzewowi ze strony naszych klientów oraz staraniom 50 tys. pracowników w Niemczech, którzy każdego dnia pracowali na ten wynik. Dlatego wspólnie z radą zakładową wypracowaliśmy rozwiązanie, które zagwarantuje im większe zarobki.

W efekcie kikutygodniowych rozmów związkowych wypracowany został  układ zbiorowy gwarantujący wszystkim pracownikom 6-proc. wzrost dochodów oraz wypłatę wolnej od podatku rekompensaty za inflację. Będzie to kwota w wysokości 650 euro na każdego pracownika zatrudnionego w pełnym wymiarze czasu pracy i 450 euro dla osób szkolących się w DM.

Dodatkowym świadczeniem, które pracownicy otrzymają w związku z pozytywnym rocznym wynikiem finansowym, będzie premia w wysokości 850 euro dla pracowników etatowych i 600 euro dla osób na umowach czasowych.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
28. wrzesień 2023 03:15