StoryEditor
Drogerie
05.08.2022 00:00

Hebe ma pierwszą drogerię w Sędziszowie Małopolskim

Po Otwocku i Gorzowie Wielkopolskim Hebe otwiera drogerię w Sędziszowie Małopolskim. To pierwszy sklep sieci w tym mieście.

W lipcu Hebe otworzyło drogerie w Otwocku i Gorzowie Wielkopolskim. Sierpień sieć rozpoczyna informacją o nowej i pierwszej drogerii w Sędziszowie Małopolskim.

Drogeria znajduje się przy ul. Wesołej 11 w parku handlowym, którego budowa zakończyła się pod koniec ubiegłego roku. W pasażu działają także takie sklepy jak Lidl, Action, Martes czy Media Expert.

Hebe w Sędziszowie jest wyposażona w sieciowym standardzie. Znajdują się w niej kosmetyki ze wszystkich najważniejszych kategorii. Dużą rolę odgrywają promocje, co sieć zaznacza materiałami POS już w wejściu do sklepu.

 Z okazji otwarcia tej placówki  klienci korzystają z cenowych ofert specjalnych. Rabat do -60 proc. dotyczy zapachów  takich marek jak: Tommy Hilfiger, Teaology, Karl Lagerfeld, Tous, Lacoste i Calvin Klein. Promocją „Pielęgnacja twarzy do -50%” zostały objęte produkty m.in.: Yoskine, Bielenda, Yasumi, tołpa, Eveline Cosmetics, Teaology, Nacomi, Dermedic, Bandi, Nivea, Dermika, Revox, PureHeals, Lirene, FaceBoom, Purederm, Ava i wiele innych.

W ramach „Cenowego szaleństwa” i „Promocji na otwarcie” wiele produktów do makijażu, pielęgnacji i higieny osobistej można kupić do 50% taniej. Oferta obowiązuje w dniach 5 - 9 sierpnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów.  Tylko 5 sierpnia klienci przy zakupach za minimum 70 zł z kartą My Hebe otrzymują rabat w wysokości 10 zł.

Hebe przy ul. Wesołej 11 w Sędziszowie Małopolskim otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-20:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00.  

Czytaj także: Gorzów Wielkopolski też ma Hebe

Hebe to sieć sklepów kosmetycznych działająca w Polsce od 2011 r. Ma około 300 drogerii stacjonarnych. Sprzedaż sieci po I połowie 2022 r. wyniosła 163 mln euro. Hebe działa w Grupie Jeronimo Martins, do której należy także sieć dyskontów Biedronka.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
21.05.2024 11:34
Boots Online Doctor oferuje nową usługę — diagnozę dermatologiczną w 24h
Nowa usługa w ramach projektu Boots Online Doctor ma odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na opiekę dermatologiczną.Boots
Boots Online Doctor wprowadził usługę szybkiego diagnozowania stanów skórnych, która umożliwia pacjentom otrzymywanie diagnozy w ciągu 24 godzin. Usługa kosztuje 25 funtów i wymaga od pacjentów przesłania zdjęć oraz wypełnienia ankiety.

Boots wprowadził nową usługę diagnozowania stanów skórnych, oferując ocenę kliniczną powszechnych problemów skórnych w ciągu 24 godzin. Usługa obejmuje teraz również leczenie starzenia się skóry i hiperpigmentacji, dostarczając profesjonalne porady i kuracje na receptę dla takich problemów, jak drobne zmarszczki, struktura skóry i blizny potrądzikowe. Pacjenci mogą przesyłać zdjęcia swoich problemów skórnych do analizy za pomocą nowego skanera Boots Photo Diagnosis, wypełniając ankietę i otrzymując diagnozę oraz porady od klinicysty w ciągu 24 godzin. Usługi te, rozwijane przez dr Susie Gawler, liderki klinicznej ds. trądziku i skóry, odpowiadają na zaobserwowane przez Boots rosnące zapotrzebowanie na wygodne i profesjonalne rozwiązania dermatologiczne.

Boots rozszerza także swoją ofertę edukacyjną, uruchamiając nowy Skin Hub na swojej stronie internetowej, gdzie oferuje darmowe porady i materiały edukacyjne dotyczące różnych typów skóry i problemów skórnych. Dodatkowo, firma zwiększyła liczbę dostępnych marek kosmetycznych w swojej ofercie do ponad 500, w tym nowe takie jak Bubble, 47 Skin, Coats Skincare, i Dermalogica Clear Start. Inicjatywy te mają na celu wspieranie klientów w efektywnym i przystępnym zarządzaniu zdrowiem skóry.

Ponad 70 proc. Brytyjczyków cierpi na widoczne zmiany skórne lub ma widoczne blizny, a badacze odnotowują 68 proc. wzrost liczby pacjentów poszukujących porady dermatologicznej za pośrednictwem Boots Online Doctor, te nowe usługi stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wygodne, specjalistyczne rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry. Oferując szybką diagnostykę i poszerzając swoje zasoby edukacyjne, Boots ma na celu wspieranie swoich klientek i klientów w skutecznym i niedrogim zarządzaniu zdrowiem skóry.

Czytaj także: Brytyjska sieć Boots na sprzedaż?

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
17.05.2024 15:35
Drogerie Jawa kontynuują cykl eventów z promocjami i konsultacjami dla klientów
Podczas eventów organizowane są konsultacje makijażowe i zakresu pielęgnacjimateriały prasowe Drogerie Jawa
Drogerie Jawa – polska sieć detaliczna – zaplanowała na ten rok cykl eventów z promocjami i atrakcjami dla klientów. To kontynuacja działań związanych z 10-leciem, które sieć obchodziła w ubiegłym roku.

Drogerie Jawa są polską siecią detaliczną. Są częścią biznesu założonego przez właścicieli firmy dystrybucyjnej Komplex-Torus sprzedającej kosmetyki i chemię gospodarczą. Są też jedyną polską siecią tego typu, wyrosłą wokół hurtowego handlu, której udało się rozbudować sieć własnych sklepów do takich rozmiarów. Inne podobne biznesy pozostały przy współpracy z detalistami na zasadzie luźnej franczyzy.

Obecnie drogerie Jawa mają 77 własnych drogerii oraz e-sklep. W tym roku firma planuje otwierać kolejne drogerie oraz pracuje nad konceptem 3.0 – sklepy mają przejść remodeling.

W ubiegłym roku Drogerie Jawa obchodziły 10-lecie. Ten rok jest kontynuacją działań promocyjnych, które mają przyciągnąć konsumentów do drogerii i związać ich z marką. To cykl eventów, podczas których w drogeriach obowiązują promocyjne ceny, organizowane są konkursy, pokazy makijażu i konsultacje z zakresu pielęgnacji.

Oferty specjalne różnią się w zależności od miejscowości, w której odbywa się event – są dopasowywane do potrzeb lokalnych klientów. Promocje zorganizowane na potrzeby akcji obowiązują tylko w stacjonarnej drogerii.  

Pierwszy eventów odbył się 17 kwietnia, w Żninie. Ostatni jest zaplanowany na 19 września w Mińsku Mazowieckim.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
22. maj 2024 03:30