StoryEditor
Drogerie
05.06.2023 00:00

Hebe z Gwiazdą Jakości Obsługi jako jedyna drogeria w finale rankingu

Hebe wielokrotnie sięgało także po nagrodę w rankingu Drogeria Roku prowadzonym przez Wiadomości Kosmetycznefot. wiadomoscikosmetyczne.pl
Sieć Hebe znalazła się na liście firm odznaczonych Gwiazdą Jakości Obsługi 2023. Jest jedyną firmą z kategorii „drogerie, perfumerie", której przyznano ten znak w tym roku. 

Hebe – sieć drogeryjna licząca już ponad 300 placówek – po raz kolejny znalazła się w gronie laureatów nagrodzonych Gwiazdą Jakości Obsługi. Wyróżnienie przyznawane jest co roku na podstawie badania satysfakcji konsumentów.

Polski Program Jakości Obsługi prowadzony jest od 2008 r. Korzystając ze specjalnej multiplatformy konsumenci mogą oceniać ponad 40 tys. firm z ponad 200 branż, mając realny wpływ na podnoszenie standardów obsługi. Na podstawie zebranych w ciągu całego roku danych, wyróżnione zostają firmy, które uzyskały najwyższy wskaźnik jakości. Sondaż wspierany jest dodatkowym badaniem ankietowym metodą CAWI przeprowadzanym na reprezentatywnej grupie respondentów, a finaliści konkursu wyłaniani są spośród tych, którzy wyróżnili się na tle średniej wyników w swojej branży.

Organizatorem Polskiego Programu Jakości Obsługi jest grupa VSC specjalizująca się w badaniach Secret Client.

Podczas gali rozdania Gwiazd Jakości Obsługi 2023, która odbyła się 25 maja w Narodowym Forum Muzyki im. Witolda Lutosławskiego we Wrocławiu, zespół reprezentujący Hebe odebrał nagrodę z rąk prezesa Polskiego Programu Jakości Obsługi - Mirosława Bartonia. 

W tegorocznym rankingu na liście laureatów znalazło się 41 firm, które zostały wyróżnione Gwiazdą Jakości Obsługi 2023 w 17 kategoriach. W kategorii drogerie i perfumerie jest to Hebe. – (...) Nagroda to sukces całego zespołu, który każdego dnia dba o satysfakcję naszych klientów. Przyjmujemy ją jako motywację do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych usług – skomentował Wojciech Dyja, dyrektor operacyjny Hebe.

W kategorii „zakupy spożywcze (hipermarkety, supermarkety, sklepy spożywcze)" konsumenci wskazali mi.in. na sieci Kaufland i Lidl. Natomiast w  kategorii „portale internetowe i serwisy e-commerce" konsumenci m.in. na Allegro.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
22.09.2023 11:36

Ziko Dermo nagradza za zakupy. W akcji lojalnościowej rozdaje planery z urodowymi poradami

Inspiracją do treści zawartych w planerze były porady i wskazówki udzielane przez konultantki klientkom podczas ich zakupów w drogeriach Ziko Dremo   Ziko Dermo
Sieć Ziko Dermo przygotowała akcję lojalnościową w której, za każde wydane 50 zł rozdaje naklejki. Do ich zbierania zachęca prezent – planer z poradami i urodowymi ciekawostkami, który przysługuje za zakupy w kwocie od 300 zł.

W drogeriach stacjonarnych Ziko Dermo trwa akcja „Beauty Planner Ziko Dermo za 1 grosz”. Sieć postanowiła stworzyć kalendarz, w którym oprócz terminarza umieściła urodowe ciekawostki, przypominajki i porady. Ma on być motywacją na 2024 r. do pozytywnych zmian w rutynie pielęgnacyjnej.

image
FOTO: Ziko Dermo
Poruszane tematy to m.in. codzienny, staranny demakijaż, gimnastyka twarzy, która pomaga w niwelowaniu zmarszczek i pobudza krążenie czy prowadzenie dziennika wdzięczności, dzięki któremu można pozbyć się negatywnych myśli i żyć chwilą. W części wiosennej umieszczono tematy dotyczące detoksu skóry, złuszczania i rodzajów peelingów, a także odpowiedź na pytanie, co zrobić, aby ulżyć suchej i odwodnionej skórze po zimie.

W miesiącach letnich Ziko Dermo wylicza rzeczy i aktywności „To Do” czyli koniecznie do zrobienia podczas słonecznych dni. Nie zabrakło tu również wskazówek jak zadbać o ciało w lecie oraz informacji o rodzajach promieniowania. Jesienią klientki przeczytają m.in. o walce z przebarwieniami po sezonie letnim oraz dowiedzą się jak dbać o włosy jesienią.

Dodatkowo w planerze znalazły się opisy znaków zodiaku, krótkie porady, takie jak „Zabieg miesiąca”, czy „Dermokonsultantka radzi” lub informacje na temat składników w cyklu „Składnik miesiąca”.

Beauty Planner Ziko Dermo będzie można otrzymać w stacjonarnych drogeriach Ziko Dermo za 1 grosz i 6 zebranych naklejek, które przysługują za każde wydane 50 złotych.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
15.09.2023 14:37

DM po raz kolejny zostało przez klientów w Niemczech wybrane najpopularniejszą drogerią

Niemieccy klienci DM cenią sobie stosunek ceny do jakości, różnorodność oferty - w tym marek włsnych - oraz szybkość obsługi przy kasieDM
W 2023 roku DM-drogerie markt ponownie są najpopularniejszą drogerią w Niemczech. Sieć zajęła pierwsze miejsce w głównej kategorii - Globalna satysfakcja - oraz 26 innych kategoriach badania Monitor Klienta 2023.

Drogerie DM w Niemczech są niekwestionowanym liderem konsumenckiego badania Monitor Klienta 2023. Zagwarantowała im to pierwsza pozycja z oceną 1,79 w kategorii głównej - Globalna satysfakcja, a także najwyższe oceny w innych ważnych kategoriach, np. stosunek ceny do jakości (2,08), wybór i ogólną różnorodność ofert (1,94) czy szybkość przy kasie (2,06).

Christoph Werner, prezes DM, komentując wyniki ankiety przeprowadzonej wśród klientów, powiedział:

Opinie naszych klientów pokazują, że udało nam się pozytywnie wpłynąć na harmonijne doświadczenia zakupowe. Osiągnęliśmy to dzięki ofercie dostosowanej do potrzeb ludzi oraz dzięki nieustannym wysiłkom na rzecz przyszłości wartej życia, ale przede wszystkim dzięki naszym pracownikom. Będziemy wzmacniać nasze zaangażowanie w dalsze zapewnianie jak najlepszych wrażeń zakupowych.

Dużym uznaniem wśród ankietowanych cieszyła się także ekskluzywna oferta marek własnych dm. Na pierwszym miejscu z oceną 1,93 znalazła się ich jakość, a wybór i różnorodność oferty dmBio otrzymały ocenę 2,15. 

Kerstin Erbe, dyrektor zarządzająca odpowiedzialna za marki Dm i zrównoważony biznes, wyjaśnia:

 

Badanie Monitor Klienta prowadzi ServiceBarometer. Od ponad 30 lat bada orientację na klienta i trendy konsumenckie w Niemczech. W tym celu regularnie przeprowadza ankiety wśród konsumentów na temat ich doświadczeń z firmami handlowymi i usługowymi z 15 sektorów. W tegorocznej edycji przebadano w internecie 28 439 reprezentatywnie wybranych osób. Spośród nich 3251 osób oceniło drogerie. 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
23. wrzesień 2023 21:14