StoryEditor
Drogerie
04.07.2023 00:00

Rossmann laureatem nagrody Aplauz za mecenat nad Teatrem Kamila Maćkowiaka

Kamil Maćkowiak jest znany z wielu ról teatralnych, w tym występów w renomowanych teatrach, takich jak Teatr Narodowy w Warszawie, Teatr Polski we Wrocławiu i Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki w Białymstoku. / materiały prasowe Teatru Kamila Maćkowiaka
W Teatrze Kamila Maćkowiaka odbyła się uroczysta gala, która stanowiła podsumowanie sezonu artystycznego. Oprócz spektaklu miała miejsce również część oficjalna, podczas której wręczano nagrody i wyrazy uznania osobom i instytucjom, które przyczyniły się do funkcjonowania i rozwoju teatru. Wśród zasłużonych laureatów znalazł się Rossmann, który przez cały rok pełnił rolę oficjalnego mecenasa teatru.

W siedzibie Centrum Dialogu im. Marka Edelmana w Łodzi odbyła się uroczysta gala, która miała miejsce 2 lipca. Wieczór rozpoczął się od spektaklu zatytułowanego "50 słów", w którym główne role odegrali Kamil Maćkowiak i Maria Seweryn. Po zakończeniu przedstawienia, odbyła się część oficjalna, podczas której wręczano nagrody nie tylko partnerom teatru i samemu wydarzeniu, ale także tym, którzy byli stałymi bywalcami i najwierniejszymi fanami. Wśród uhonorowanych znalazł się również Rossmann, który otrzymał statuetkę jako wyraz wdzięczności za swój mecenat nad teatrem. To ciekawe wyróżnienie podkreślało wkład Rossmanna w rozwój i funkcjonowanie instytucji teatralnej.

Podczas wręczania nagrody, Małgorzata Grodzińska, wiceprezes zarządu Fundacji Kamila Maćkowiaka, podkreśliła, że Rossmann zapewnił nieocenione wsparcie w minionym roku, dzięki czemu Teatr Kamila Maćkowiaka był w stanie zrealizować aż 102 spektakle, mimo licznych trudności, z jakimi musieli się zmierzyć. Grodzińska dodatkowo podkreśliła, że to także ukazuje, jak duże firmy potrafią wziąć na siebie odpowiedzialność społeczną, nie tylko w kontekście kultury, ale także lokalnej społeczności łódzkiej. Wyrazem tego było wsparcie udzielone przez Rossmanna, które miało istotny wpływ na rozwój i funkcjonowanie teatru.

W czasie przyjmowania nagrody, Zofia Kociołek z Biura Prasowego Rossmanna podkreśliła, że bieżący rok jest szczególny nie tylko dla Teatru Kamila Maćkowiaka, ale także dla samego Rossmanna. Firma obchodzi bowiem jubileusz 30-lecia swojej obecności w Polsce, a patronat nad teatrem jest jednym z aspektów obchodów tego jubileuszu.

Czytaj także: Rossmann, Dealz i Action w nowym parku handlowym w Gorzowie Wielkopolskim

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
21.05.2024 11:34
Boots Online Doctor oferuje nową usługę — diagnozę dermatologiczną w 24h
Nowa usługa w ramach projektu Boots Online Doctor ma odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na opiekę dermatologiczną.Boots
Boots Online Doctor wprowadził usługę szybkiego diagnozowania stanów skórnych, która umożliwia pacjentom otrzymywanie diagnozy w ciągu 24 godzin. Usługa kosztuje 25 funtów i wymaga od pacjentów przesłania zdjęć oraz wypełnienia ankiety.

Boots wprowadził nową usługę diagnozowania stanów skórnych, oferując ocenę kliniczną powszechnych problemów skórnych w ciągu 24 godzin. Usługa obejmuje teraz również leczenie starzenia się skóry i hiperpigmentacji, dostarczając profesjonalne porady i kuracje na receptę dla takich problemów, jak drobne zmarszczki, struktura skóry i blizny potrądzikowe. Pacjenci mogą przesyłać zdjęcia swoich problemów skórnych do analizy za pomocą nowego skanera Boots Photo Diagnosis, wypełniając ankietę i otrzymując diagnozę oraz porady od klinicysty w ciągu 24 godzin. Usługi te, rozwijane przez dr Susie Gawler, liderki klinicznej ds. trądziku i skóry, odpowiadają na zaobserwowane przez Boots rosnące zapotrzebowanie na wygodne i profesjonalne rozwiązania dermatologiczne.

Boots rozszerza także swoją ofertę edukacyjną, uruchamiając nowy Skin Hub na swojej stronie internetowej, gdzie oferuje darmowe porady i materiały edukacyjne dotyczące różnych typów skóry i problemów skórnych. Dodatkowo, firma zwiększyła liczbę dostępnych marek kosmetycznych w swojej ofercie do ponad 500, w tym nowe takie jak Bubble, 47 Skin, Coats Skincare, i Dermalogica Clear Start. Inicjatywy te mają na celu wspieranie klientów w efektywnym i przystępnym zarządzaniu zdrowiem skóry.

Ponad 70 proc. Brytyjczyków cierpi na widoczne zmiany skórne lub ma widoczne blizny, a badacze odnotowują 68 proc. wzrost liczby pacjentów poszukujących porady dermatologicznej za pośrednictwem Boots Online Doctor, te nowe usługi stanowią odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na wygodne, specjalistyczne rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry. Oferując szybką diagnostykę i poszerzając swoje zasoby edukacyjne, Boots ma na celu wspieranie swoich klientek i klientów w skutecznym i niedrogim zarządzaniu zdrowiem skóry.

Czytaj także: Brytyjska sieć Boots na sprzedaż?

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
17.05.2024 15:35
Drogerie Jawa kontynuują cykl eventów z promocjami i konsultacjami dla klientów
Podczas eventów organizowane są konsultacje makijażowe i zakresu pielęgnacjimateriały prasowe Drogerie Jawa
Drogerie Jawa – polska sieć detaliczna – zaplanowała na ten rok cykl eventów z promocjami i atrakcjami dla klientów. To kontynuacja działań związanych z 10-leciem, które sieć obchodziła w ubiegłym roku.

Drogerie Jawa są polską siecią detaliczną. Są częścią biznesu założonego przez właścicieli firmy dystrybucyjnej Komplex-Torus sprzedającej kosmetyki i chemię gospodarczą. Są też jedyną polską siecią tego typu, wyrosłą wokół hurtowego handlu, której udało się rozbudować sieć własnych sklepów do takich rozmiarów. Inne podobne biznesy pozostały przy współpracy z detalistami na zasadzie luźnej franczyzy.

Obecnie drogerie Jawa mają 77 własnych drogerii oraz e-sklep. W tym roku firma planuje otwierać kolejne drogerie oraz pracuje nad konceptem 3.0 – sklepy mają przejść remodeling.

W ubiegłym roku Drogerie Jawa obchodziły 10-lecie. Ten rok jest kontynuacją działań promocyjnych, które mają przyciągnąć konsumentów do drogerii i związać ich z marką. To cykl eventów, podczas których w drogeriach obowiązują promocyjne ceny, organizowane są konkursy, pokazy makijażu i konsultacje z zakresu pielęgnacji.

Oferty specjalne różnią się w zależności od miejscowości, w której odbywa się event – są dopasowywane do potrzeb lokalnych klientów. Promocje zorganizowane na potrzeby akcji obowiązują tylko w stacjonarnej drogerii.  

Pierwszy eventów odbył się 17 kwietnia, w Żninie. Ostatni jest zaplanowany na 19 września w Mińsku Mazowieckim.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 21:16