StoryEditor
Drogerie
24.03.2023 00:00

Sieć Hebe dotarła do Żywca

Hebe w nowo otwartym sklepie przy ul. Stefana Żeromskiego 6A w Żywcu otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09.00-20.00, a w niedziele handlowe w godz. 10.00-18.00fot. materiały prasowe
Sieć Hebe dotarła do Żywca, otwierając swoją pierwszą drogerie w tym mieście. Mieści się ona przy ul. Stefana Żeromskiego 6A. Na gości nowego sklepu czekają promocje na kosmetyki markowe oraz produkty marki własnej.  

Hebe, z okazji otwarcia sklepu w Żywcu, przygotowało dla odwiedzających go klientów oferty specjalne. Pierwsza z nich to „Pielęgnacja i koloryzacja włosów do -30%”. Promocją objęte zostały kosmetyki m.in. marek takich jak: Cocopalm, Bebio, Batiste, Prosalon i Hebe Cosmetics. W drugiej promocji z okazji otwarcia, którą jest „Miksuj dowolnie między markami -50% drugi produkt” znajdziemy produkty różnych marek Hebe: Hebe Professional, Hebe Cosmetics, by Hebe, Hebe Naturals, Hebe Basics oraz Hebe for Men.

Poza tym goście nowej drogerii skorzystają z promocji „Wszystkie produkty marki Nivea”, w której można skorzystać z promocji cenowych. Podobnie jest w przypadku akcji “Cała marka tołpa do -40%”. Oferta obowiązuje tylko w sklepie w Żywcu i wyłącznie w dniach 24-28 marca 2023 roku.

Hebe to portugalska sieć oferująca różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Sieć oferuje szeroki asortyment kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także produkty do makijażu i akcesoria.

Właścicielem sieci Hebe jest portugalska spółka Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, która w planuje w Polsce dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Czytaj też: Hebe: wierzymy, że nasz największy wzrost nastąpi w internecie

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
27.09.2023 16:28

DM ma w swojej ofercie 1,2 tys. spożywczych produktów Bio

Produkty spożywcze marki własnej dmBio muszą spełnić szereg kryteriów, o czym świadczy oznaczenie z zielonym listkiem i nr certyfikatu producentawiadmoscikosmetyczne.pl
Spożywcza oferta DM obejmuje 1,2 tys. produktów BIO, które są sygnowane certyfikatem kwalifikującym surowce pochodzenia ekologicznego na terenie Unii Europejskiej. Te z logiem marki własnej do końca września sprzedawane są z 20-proc. zniżką.

Oferta drogerii DM nie ogranicza się do produktów kosmetycznych, higienicznych i chemii domowej. Uzupełnieniem tego asortymentu jest kategoria food, na którą składają się m.in. produkty roślinne, wegetariańskie i wegańskie, przetwory owocowe i bezglutenowe oraz dla diabetyków.

Spora część z nich jest sygnowana odpowiednim certyfikatem kwalifikującym surowce pochodzenia ekologicznego na terenie Unii Europejskiej. 

Maciej Dębski, kierownik kategorii food&foto w DM-drogerie markt zapewnia:

W sumie DM ma w swojej ofercie 1,2 tys. spożywczych produktów Bio. To najszersza oferta ekologicznej żywności w jednym miejscu.

Wyjaśnia, że aby produkt mógł otrzymać oznaczenie eko, musi spełnić szereg kryteriów. W efekcie na etykietach takich produktów widnieją specjalne oznaczenia, takie jak zielony listek i nr certyfikatu producenta. Znaleźć je mozna m.in. na wszystkich produktach spożywczych marki własnej dmBio. W ramach festiwalu marek DM, który trwa do końca września można je nabyć 20-proc. zniżką.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
25.09.2023 14:45

Sieć DM podnosi pensje. Wyniki finansowe pozwolą też na wypłatę premii rocznej

W ubiegłym roku ponad 46 tys. pracowników DM w Niemczech wygenerowało sprzedaż o wartości 9,9 mld euro. Tegoroczną sprzedaż poznamy po 30 września mat. prasowe
Sieć DM-drogerie markt poinformowała, że w wyniku układu zbiorowego zwiększyła pensje swoich pracowników w Niemczech o 6 procent. Ponadto otrzymają oni dwa specjalne świadczenia: rekompensatę za inflację i premię na koniec roku finansowego.

DM-drogerie markt już za parę dni (30 września) kończą rok finansowy. Christoph Werner, prezes sieci spodziewa się dobrych wyników:

Zawdzięczamy je świetnemu odzewowi ze strony naszych klientów oraz staraniom 50 tys. pracowników w Niemczech, którzy każdego dnia pracowali na ten wynik. Dlatego wspólnie z radą zakładową wypracowaliśmy rozwiązanie, które zagwarantuje im większe zarobki.

W efekcie kikutygodniowych rozmów związkowych wypracowany został  układ zbiorowy gwarantujący wszystkim pracownikom 6-proc. wzrost dochodów oraz wypłatę wolnej od podatku rekompensaty za inflację. Będzie to kwota w wysokości 650 euro na każdego pracownika zatrudnionego w pełnym wymiarze czasu pracy i 450 euro dla osób szkolących się w DM.

Dodatkowym świadczeniem, które pracownicy otrzymają w związku z pozytywnym rocznym wynikiem finansowym, będzie premia w wysokości 850 euro dla pracowników etatowych i 600 euro dla osób na umowach czasowych.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
28. wrzesień 2023 19:22