StoryEditor
Drogerie
12.05.2023 00:00

Sieć Hebe otworzyła drugą drogerię w Zabrzu

Hebe w Centrum Handlowym Platan przy ul. Plac Teatralny 12 w Zabrzu / fot. materiały prasowe
Drogeria Hebe w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu to już druga lokalizacja sieci w tym mieście. Jej otwarcie odbyło się w piątek 12 maja 2023 r. 

Sieć Hebe ma już dwie drogerie w Zabrzu. Najnowsza została otwarta 12 maja br. w Centrum Handlowym Platan przy ul. Plac Teatralny 12.

Do 16 maja na klientów nowo otwartej drogerii czekają promocje i oferty specjalne. Pierwsza z nich to „Pielęgnacja twarzy do -40 proc. taniej“. Promocja obejmuje kosmetyki marek takich jak m. in.: Revox, Bandi, Bergamo, Nacomi czy Skin79. W drugiej promocji –„Zapachy damskie w supercenach“ Hebe proponuje kompozycje zapachowe, wśród których znalazły się produkty marek takich jak: Tous, Moschino, Bourjois, Lolita Lempicka i Cacharel.
Ponadto na klientów nowego sklepu czeka oferta „Miksuj dowolnie między markami -50 proc. na drugi produkt“, umożliwiająca zakup artykułów marki własnej Hebe: Hebe Professional, Hebe Cosmetics, Hebe Naturals, Hebe for Men, by Hebe i Hebe Basics w atrakcyjnych zestawach. 


Ostatnia oferta to „Super ceny”. Obejmuje m.in. produkty marek takich jak: Oral-B, Gillette, Head & Shoulders, Aussie, Always, Tampax, Old Spice czy Pantetne. 

Hebe w Centrum Handlowym Platan przy ul. Plac Teatralny 12 otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-21.00, a w niedziele handlowe w godz. 10.00-20.00. 


Sieć Hebe należy do portugalskiej grypy Jeronimo Martins. Rozwijana jest od 2011 roku przez jej polską spółkę Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja. Obecnie na polskim runku funkcjonuje ponad 300 drogerii Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Czytaj także:

Hebe o strategii rozwoju w 2023 roku

Hebe z dwucyfrowym wzrostem w I kwartale 2023

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
17.05.2024 15:35
Drogerie Jawa kontynuują cykl eventów z promocjami i konsultacjami dla klientów
Podczas eventów organizowane są konsultacje makijażowe i zakresu pielęgnacjimateriały prasowe Drogerie Jawa
Drogerie Jawa – polska sieć detaliczna – zaplanowała na ten rok cykl eventów z promocjami i atrakcjami dla klientów. To kontynuacja działań związanych z 10-leciem, które sieć obchodziła w ubiegłym roku.

Drogerie Jawa są polską siecią detaliczną. Są częścią biznesu założonego przez właścicieli firmy dystrybucyjnej Komplex-Torus sprzedającej kosmetyki i chemię gospodarczą. Są też jedyną polską siecią tego typu, wyrosłą wokół hurtowego handlu, której udało się rozbudować sieć własnych sklepów do takich rozmiarów. Inne podobne biznesy pozostały przy współpracy z detalistami na zasadzie luźnej franczyzy.

Obecnie drogerie Jawa mają 77 własnych drogerii oraz e-sklep. W tym roku firma planuje otwierać kolejne drogerie oraz pracuje nad konceptem 3.0 – sklepy mają przejść remodeling.

W ubiegłym roku Drogerie Jawa obchodziły 10-lecie. Ten rok jest kontynuacją działań promocyjnych, które mają przyciągnąć konsumentów do drogerii i związać ich z marką. To cykl eventów, podczas których w drogeriach obowiązują promocyjne ceny, organizowane są konkursy, pokazy makijażu i konsultacje z zakresu pielęgnacji.

Oferty specjalne różnią się w zależności od miejscowości, w której odbywa się event – są dopasowywane do potrzeb lokalnych klientów. Promocje zorganizowane na potrzeby akcji obowiązują tylko w stacjonarnej drogerii.  

Pierwszy eventów odbył się 17 kwietnia, w Żninie. Ostatni jest zaplanowany na 19 września w Mińsku Mazowieckim.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Drogerie
17.05.2024 10:50
Druga drogeria Hebe otwarta w Łomży
Drogeria Hebe w Galerii Veneda w Łomży otwarta 16 maja 2024 r.fot. Hebe
Sieć Hebe otworzyła drogerię w Galerii Veneda w Łomży. To drugi sklep Hebe w tym mieście.

Hebe – druga co do wielkości sieć drogeryjna działająca w Polsce – otworzyła swój kolejny sklep. Nowa drogeria powstała w Galeria Veneda przy ul. Zawadzkiej 38 w Łomży. To druga drogeria Hebe w tym mieście. Pierwsza działa w parku handlowym przy alei Marszałka Józefa Piłsudskiego 121.

Otwarcie nowej drogerii oznacza specjalne promocje dla jej klientów. W niższych cenach oferowanych jest ponad 700 zapachów takich marek, jak m.in.: Aoura London, Karl Lagerfeld, Calvin Klein, Mexx, Cacharel. Druga oferta - „Pielęgnacja twarzy do -40%“ obejmuje ponad 5 tys. produktów marek m.in. AA, Sielanka, Apis, Bielenda, Skin79.  

Do 22 maja klienci sklepu będą mogli skorzystać z promocji „Specjalistyczna pielęgnacja włosów do -40%” na ponad 1600 produktów wybranych marek. W ofercie znalazły się produkty do włosów marek CHI, Anwen, Cocopalm, Olaplex i Wella Professionals.

Super ceny obowiązują na wszystkie produkty marek: Rimmel, Max Factor, Bourjois, Sally Hansen i wiele innych. W ramach promocji „Super Okazje”, która również potrwa do 29 maja, na klientów czekają też wybrane produkty marek Palmolive, Paese, Rexona i Missha.

image
Promocje z okazji otwarcia drogerii Hebe w w Galerii Veneda w Łomży
fot. Hebe

Dodatkowo przy zakupach za min. 80 zł zrobionych w dniach 16-20 maja, każdy klient otrzyma kupon o wartości 20 zł na kolejne zakupy do zrealizowania w dniach 17-25 maja.  

Hebe to drogeryjna sieć działająca w grupie Jeronimo Martins, do której należy również dyskontowa sieć Biedronka. Sieć Hebe powstała w Polsce w 2011 r. Obecnie prowadzi w Polsce ok. 355 drogerii. Niedawno sieć otworzyła pierwsze dwa stacjonarne sklepy w Czechach. Prowadzi również sprzedaż przez e-sklepy w Polsce, Czechach i Słowacji.

Całkowita sprzedaż Hebe w 2023 r. wyniosła 469 mln euro, 30,9 proc. powyżej 2022 r. Sprzedaż internetowa Hebe wzrosła w 2023 r. o 47,5 proc., co stanowi ok. 17 proc. całkowitej sprzedaży za rok 2023. W 2022 r. było to ok. 14 proc.

Czytaj także: Hebe: ponad 30 proc. wzrost sprzedaży w 2023 roku i rekordy w e-commerce 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
18. maj 2024 08:33