REKLAMAPrzewodnik po handlu - baner główny WK 2019

(fot. www.comped)

Firma A&D Pharma od 1 lutego 2018 r. została wyłącznym dystrybutorem produktów marki Compeed w Polsce.

REKLAMAPrzewodnik po handlu - belka w artykułach WK 2019

Uzyskanie statusu wyłącznego dystrybutora produktów marki Compeed przez A&D Pharma było możliwe dzięki współpracy z francuskim koncernem HRA-Pharma, który 1 lutego 2018 r. zakończył procedurę przejęcia praw do marki od firmy Johnson & Johnson.

– Mogę potwierdzić, że będziemy odpowiedzialni za wyłączną dystrybucję i promocję apteczną, drogeryjną oraz medyczną produktów Compeed w Polsce. To kolejna uznana marka, obok m.in. Fervexu, czy też Efferalganu, która zasila portfel produktowy naszej firmy – poinformował Dariusz Adamusiński, dyrektor zarządzający A&D Pharma w Polsce.  

Compeed to produkty do stóp (na odciski, pęcherze) oraz do ust (na opryszczkę). W 2016 r. sprzedaż produktów marki w Europie sięgnęła ponad 90 mln euro, z czego aż 25 proc. to przychody ze sprzedaży flagowego produktu marki – plastrów na opryszczkę. W samej tylko Polsce produkty marki Compeed stanowią 80 proc. wartości rynku, na którym działa. 

A&D Pharma jest jedną z wiodących organizacji zajmujących się marketingiem i sprzedażą leków Rx i OTC, suplementów diety, wyrobów medycznych i dermo-kosmetyków na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Poza Polską firma prowadzi swoją działalność na 9 rynkach Europy Środkowo-Wschodniej – m.in. w Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Serbii, na Węgrzech.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony