Drogeria Natura w Jankach. Pod szyldem sieci występuje ok. 300 placówek w Polsce. Szybko rośnie sprzedaż w drogerii internetowej

Drogeria Natura w Jankach. Pod szyldem sieci występuje ok. 300 placówek w Polsce. Szybko rośnie sprzedaż w drogerii internetowej (fot. materiały prasowe )

Sieć drogerii Natura informuje, że zakończyła 2019 r. z bardzo dobrym wynikiem. W styczeń 2020 r. Natura wkroczyła z ponad  10-proc. wzrostem całego biznesu oraz z rekordową sprzedażą w kanale e-commerce – wzrost o ponad 300 proc.

REKLAMADIW Group - belka w artykułach Perły - 15-22.09.2020

Sieć drogerii Natura dobrze zakończyła 2019 r. Spółka osiągnęła 10 proc. wzrost sprzedaży ogółem oraz rekordową sprzedaż w kanale e-commerce – wzrost o ponad 300 proc. „Konsekwentne wdrażanie zmian i rozwiązań mających na celu udoskonalenie procesów sprzedażowych, marketingowych i logistycznych wpłynęło na znaczną poprawę wyniku spółki”– czytamy w komunikacie sieci

Cały czas pracujemy nad wzrostem efektywności komunikacji do klienta oraz z klientem. Nieustannie poszerzamy naszą propozycję asortymentową – to wszystko owocuje coraz lepszymi wynikami sprzedaży i zadowoleniem klientów – komentuje Barbara Goździkowska, prezes zarządu spółki Natura.

Zarząd Natury zapowiada, że w pierwszej połowie roku pojawi się wiele kolejnych zmian i wdrażane będą następne etapy strategii biznesowej. „Przez cały rok Natura będzie się skupiała na generowaniu kolejnych wzrostów sprzedaży w dostępnych kanałach oraz szukaniu nowych rozwiązań mających na celu rozwój biznesu” – podaje spółka w komunikacie.

Jak mówiła niedawno dla wiadomoscikosmetycznych.pl prezes Barbara Goździkowska, Natura planuje nadal rozwijać biznes, w tym w modelu franczyzowym oraz kładzie duży   nacisk na rozwój e-commerce. – Nasza oferta jest regularnie aktualizowana i dostosowywana do potrzeb klientów oraz zmian rynkowych – m.in. ciągłe poszerzamy ofertę produktów naturalnych, ekologicznych. Drogerie przechodzą proces dostosowania do standardu przyjętego dla całej sieci – powiedziała nam Barbara Goździkowska.

Natura jest jedną z największych i najstarszych sieci drogeryjnych sieci działających w Polsce. Pod jej szyldem działa ok. 300 sklepów oraz drogeria internetowa. Natura należy do Grupy Pelion, właściciela m.in. sieci aptek DOZ. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony