(fot. materiały prasowe)

Sieć Natura modernizuje swoje drogerie. Od początku roku do połowy czerwca zmieniony został wystrój  aż 52 placówek. Wygląd sklepów stał się nie tylko bardziej atrakcyjny, poprawione zostały także wewnętrzne ciągi komunikacyjne.

REKLAMANina Słupska_BIEG_Baner w artykule (luty-marzec 2021)

–  Planujemy, że do końca 2017 roku 100 placówek sieci będzie funkcjonowało w nowoczesnym ujednoliconym koncepcie.  Mamy nadzieję, że systematyczna poprawa wyników finansowych pozwoli nam w najbliższym okresie przeprowadzić proces remodelingu we wszystkich drogeriach  –  zapowiada Monika Nowakowska, wiceprezes spółki Natura.

Program Smart Remodeling prowadzony w sieci Natura obejmuje zmianę przestrzeni drogerii na bardziej przyjazną klientom i ułatwiającą poruszanie się po sali sprzedaży. Banery informacyjne i wyraziste, kontrastujące kolory umożliwiają szybkie dotarcie do poszukiwanych produktów. W każdej drogerii po remodelingu jest znacznie więcej światła,  produkty lepiej oddają swój naturalny kolor.

Uproszczona została także paleta barw. W drogeriach dominują jasne szarości, biele i energetyzujące zielenie, które optycznie dodają wnętrzom przestrzeni. Nowe oznakowanie działów znacznie ułatwia znajdowanie produktów, jest przejrzyste i czytelne.

Renowacja jednej drogerii trwa średnio 3 noce i obejmuje ogół działań mających na celu unowocześnienie danej placówki.

Drogerie Natura to sieć sklepów należąca do spółki Pelion. Pod szyldem Natura występuje 300 placówek własnych oraz ajencyjnych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony