Pracownicy drogerii Jasmin są zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony przed wirusem

Pracownicy drogerii Jasmin są zaopatrzeni w niezbędne środki ochrony przed wirusem (fot. Jasmin )

– Dziś widzimy jak ważne są różne formy handlu i jak każda jest potrzebna. To jest czas próby dla handlu i w tych warunkach drogerie tradycyjne doskonale zdają egzamin – mówi Teresa Stachnio, członek zarządu sieci drogerii Jasmin. Zapewnia, że większość drogerii Jasmin pracuje cały czas. Oczywiście z zachowaniem wymaganych środków bezpieczeństwa.

Od samego początku wystąpienia zagrożenia koronawirusem niemal wszystkie drogerie Jasmin pracują, oczywiście przy zachowaniu maksymalnych środków ostrożności – informuje Teresa Stachnio. By zapewnić jak najlepszą komunikację na linii konsument-drogeria codziennie jest aktualizowana strona drogeriajasmin.pl, szczególnie zakładka ze spisem czynnych placówek. – Jest to ponad 90 proc. drogerii zrzeszonych w sieci Jasmin – informuje Teresa Stachnio. W zakładce można znaleźć najbliższą drogerię Jasmin sprawdzić godziny otwarcia, zadzwonić, spytać o potrzebny towar, zarezerwować i odebrać w odpowiedniej chwili. Drogerie umożliwiają też kontakt przez FB i inne komunikatory.

Obecny czas jest czasem próby dla handlu i w tych warunkach handel tradycyjny doskonale zdaje egzamin dojrzałości i odpowiedzialności – podkreśla Teresa Stachnio. – To w naszych drogeriach konsument kupi wszystkie potrzebne produkty, drogerie są bardzo dobrze zatowarowane. Drogerie Jasmin są dużym wsparciem dla konsumentów i producentów, jestem przekonana, że producenci zauważą i docenią pracę jaką wykonuje handel tradycyjny. Właśnie dziś widzimy, jak ważne są różne formy handlu i każda jest potrzebna. Jestem przekonana, że wspólnie przejdziemy przez nadzwyczajny czas próby, wyjdziemy z niego silniejsi, z utrwaloną pozycją zarówno u konsumentów jak i producentów – dodaje.

Dbamy, by konsumenci w naszych drogeriach mogli  kupić produkty pierwszej potrzeby – preparaty antybakteryjne oraz artykuły higieniczne. Staramy się, aby  jak najmniej odczuli skutki obecnej sytuacji – mówi Teresa Stachnio.

Drogerie dostały od zarządu sieci wskazówki, jak zachować niezbędne środki bezpieczeństwa.

Zalecamy by na sali sprzedaży drogerii do 100 mkw. były maksymalnie 3 osoby, w drogeriach większych o powierzchni powyżej 100 mkw. maksymalnie 5 osób. By usprawnić nawigację, w drogeriach zostały wydzielone strefy z najczęściej kupowanymi produktami. Przestrzegamy dezynfekcji terminali, czytników, kas, klawiatury komputerów – wszystkie drogerie posiadają środki odkażające. Zalecamy mycie podłóg preparatami ze środkami dezynfekującymi np. z chlorem. Zalecamy płatność kartą, by ograniczyć kontakt z gotówką. W większości drogerii stanowiska kasowe zostały odizolowane od konsumentów osłoną z pleksi. Właściciele dbają o personel, by zapewnić jak najlepsze warunki pracy. Zalecamy m.in. dostosowanie godzin pracy tak, by zminimalizować spotkanie się w jednym czasie wszystkich osób z personelu – wymienia Teresa Stachnio.

Drogerie Jasmin to franczyzowa sieć zrzeszająca około 300 placówek. Jej organizatorem jest firma dystrybucyjna PGD Polska. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony