REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

 

3 grudnia 2021, 08:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Spotkanie z przedstawicielką L’Oréal w siedzibie Dr.Max. Dzięki CLML (CallMeLive) dermokonsultantka jest w stanie na odległość dokładnie ocenić cerę i dostosować odpowiednie kosmetyki do jej potrzeb

Spotkanie z przedstawicielką L’Oréal w siedzibie Dr.Max. Dzięki CLML (CallMeLive) dermokonsultantka jest w stanie na odległość dokładnie ocenić cerę i dostosować odpowiednie kosmetyki do jej potrzeb (źródło: LinkedIn)

Dr.Max zorganizował spotkanie online z dermokonsultantką L’Oréal dla osób zatrudnionych w swojej centrali. Z podobnego rozwiązania mogą korzystać także klienci – poprzez internetową stronę apteki.

REKLAMATestowane przez WK baner w artykule

Dr.Max, w ramach cyklu spotkań #BądźmyPiękniNaMAXa, dla wszystkich osób zatrudnionych w centrali przygotował spotkanie z dermokonsultantką firmy L’Oréal. W jej ramach wysłuchali oni prezentacji na temat prawidłowej pielęgnacji.

Następnie każda uczestniczka mogła poddać się indywidualnym dermokonsultacjom online za pomocą innowacyjnego narzędzia CLML (CallMeLive). Dzięki tej metodzie, dermokonsultantka jest w stanie dokładnie ocenić cerę i dostosować odpowiednie kosmetyki do jej potrzeb.
Podobna usługa jest też od niedawna dostępna na stronie drmax.pl. Tam każdy z klientów apteki może skorzystać z dermokonsultacji online ze specjalistką z firmy L'Oréal. Połączyć się z nią można za pośrednictwem czatu, połączenia głosowego lub kamery. Dermokonsultantka po analizie potrzeb skóry dobiera produkty z portfolio marek CaraVe, La Roche Posay oraz Vichy.     

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony