REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci handlowe

 

6 kwietnia 2021, 11:34wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Marta Florczak dołączyła do zarządu Lidl Polska

Marta Florczak dołączyła do zarządu Lidl Polska (fot. mat.prasowe / Lidl Polska)

Marta Florczak jest nowym członkiem zarządu sieci handlowej Lidl Polska. Od kwietnia 2021 roku odpowiadać będzie za pion personalny.

Marta Florczak ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi – zajmowała takie stanowiska jak dyrektor zasobów ludzkich w Centrum Naukowo - Badawczym w Wiedniu, dyrektor zasobów ludzkich w Lafarge Cement we Francji, dyrektor ds. organizacji i zarządzania zasobami ludzkimi w Lafarge w Polsce, vice-president Cement ds sprzedaży B2B/B2C oraz dyrektor zasobów ludzkich w Auchan.

Jest absolwentką Strategic Human Resources Management na Open Business School London. Uzyskała Diploma in Organisational Leadership at Said Business School Oxford University oraz ukończyła Advanced Management Program IESE Business School in Barcelona. Prywatnie jest mamą 14-letniego syna i pasjonatką takich sportów jak pływanie oraz tenis.

- Wspieranie różnorodności, w tym szczególnie wzmacnianie pozycji kobiet na rynku pracy oraz polityki równych szans Lidl Polska realizuje od wielu lat. Cieszę się z tego, że dołącza do nas ekspertka z wieloletnim, unikalnym doświadczeniem, która odpowiadać będzie za pion personalny. Marcie życzę wielu kolejnych sukcesów i satysfakcji zarówno w życiu zawodowym jak i  prywatnym –  komentuje Włodzimierz Wlaźlak, prezes zarządu Lidl Polska.

Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 30 krajach istnieje około 11200 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 700.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony