REKLAMAAjona banner główny - 90 dni v3
W drogeriach Natura trwa instalacja elektronicznych ekranów do komunikacji marketingowej

W drogeriach Natura trwa instalacja elektronicznych ekranów do komunikacji marketingowej (fot. materiały prasowe)

W drogeriach Natura pojawiły się elektroniczne ekrany do komunikacji marketingowej. Są zdalnie zarządzane z jednego miejsca, co ułatwiło sieci proces zarządzania działaniami marketingowymi.

W sieci drogerii Natura trwa digitalizacja witryn. Instalowane są w nich nowoczesne ekrany wykorzystujące system Samsung Digital Signage – poinformowała firma Solix, która realizuje projekt. Na ekranach wyświetlane są reklamy, informacje o promocjach dostępnych w Naturze, komunikaty skierowane do klientów. System Magic Info integruje całą sieć monitorów umożliwiając zarządzanie zdalne nimi z jednego dowolnego miejsca bez konieczności instalacji zewnętrznych urządzeń.  Solix tworzy treści reklamowe wspólnie z działem marketingu sieci Natura.

Podczas digitalizacji witryn bardzo ważna była dla nas kompleksowość usługi i szybkość jej wdrożenia, co udało nam się zrealizować. Wprowadzone rozwiązania są atrakcyjniejsze wizualnie, a zdalne zarządzanie treścią usprawniło naszą komunikację z klientami – skomentowała Aleksandra Bandych, manager ds. visual merchandisingu w sieci Drogerie Natura.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony