REKLAMAAMTRA_Banner Główny_czerwiec 2020

PRODUCENCI I MARKI

OPAKOWANIA

EKOLOGIA

 

20 marca 2019, 10:53wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Program recyklingu Gilette obejmuje wszystkie marki tej firmy

Program recyklingu Gilette obejmuje wszystkie marki tej firmy (fot. Adobe)

Gillette nawiązał współpracę z międzynarodowym liderem recyklingu TerraCycle i rozpoczął pierwszy w Stanach Zjednoczonych program recyklingu jednorazowych maszynek do golenia i opakowań.

REKLAMA

Program obejmuje wszystkie marki Gilette i oferuje trzy opcje. Po pierwsze, klienci mogą zarejestrować się na stronie internetowej programu, a następnie pobrać etykietę śledzenia i wysłać swoje ostrza i związane z nimi opakowania do recyklingu. 

Po drugie, mogą wyszukać lokalne firmy, które oferują usługę zbierania tych odpadów i po trzecie - ci, którzy subskrybują usługę Gillette On Demand mogą przepakować swoje odpady bezpośrednio do TerraCycle.

Dzięki programowi Gillette jednorazowe maszynki do golenia, wymienne wkłady z ostrzami i ich opakowania będą teraz poddawane recyklingowi w USA. 

Zdaniem Gary'ego Coombe, dyrektora generalnego Gilette, to pierwszy ważny krok w kierunku zrównoważonych rozwiązań dla produktów do golenia. 

Na razie ta opcja jest dostępna tylko dla klientów marki w Stanach Zjednoczonych, ale firma już pracuje nad planami wprowadzenia jej do większej liczby krajów. 
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony