REKLAMAAMTRA_Banner Główny_czerwiec 2020

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Revlon odnotował spadek sprzedaży swoich kosmetyków

Revlon odnotował spadek sprzedaży swoich kosmetyków (fot. FB Revlon)

Revlon ogłosił wyniki finansowe za ostatni kwartał i cały rok fiskalny 2018. Raportowana sprzedaż netto spadła o 5,7 proc. w kwartale zakończonym 31 grudnia, do 741,6 mln dolarów.

REKLAMA

Amerykański gigant urody ujawnił jednak, że strata ta - spowodowana przesunięciem czasu resetowania klientów w segmencie Revlon i niższą sprzedażą zapachów po wygaśnięciu licencji - została częściowo zrekompensowana przez silny dwucyfrowy wzrost w segmencie Elizabeth Arden.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego tempa w czwartym kwartale 2018 roku, ponieważ z powodzeniem realizujemy nasze podstawowe strategie i transformację biznesową. Szczególnie cieszy mnie silny wzrost w niektórych kluczowych obszarach, na których intensywnie koncentrujemy się, takich jak handel elektroniczny, pielęgnacja skóry Elizabeth Arden, handel detaliczny w Chinach i podróżach – skomentowała Debra Perelman, prezes i dyrektor generalny Revlon.

-  Nasza strategia cyfrowa nadal się opłaca, ponieważ po raz kolejny osiągnęliśmy dwucyfrowy wzrost e-commerce, po części dzięki dobrym wynikom z dużych wydarzeń konsumenckich, w tym Dnia Singla w Chinach i Czarnego Piątku w Ameryce Północnej - powiedziała Debra Perelman. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony