REKLAMAIX FBK_Baner główny_23.04.-22.06.2021

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

Biznes

 

18 czerwca 2018, 10:10wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Spółka Natural Element, właściciel marki Phenomé, pozyskała strategicznego udziałowca – Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris.

REKLAMAKRFMCG 20.05.-15.06.2021
Aldona Luterek, prezes Natural Element

Aldona Luterek, prezes Natural Element (fot. mat. prasowe )

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris objęło 18 proc. udziałów w spółce Natural Element. Pozostałymi udziałowcami spółki są: Aldona Luterek, która nadal pełni rolę prezesa zarządu, oraz Aleksander Drzewiecki i Jakub Benke.

– Zależało nam na pozyskaniu partnera z branży, rozumiejącego nasze potrzeby i plany rozwoju, partnera, który dzieli naszą pasję do kosmetyków i docenia naszą filozofię działania – mówi Aldona Luterek.– Od początku czuliśmy, że w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris znaleźliśmy partnera idealnego – dodaje prezes Natural Element, wskazując na reputację, zaplecze technologiczne, handlowe i finansowe oraz doskonałą znajomością rynku kosmetycznego nowego partnera.

– Z przyjemnością przyglądaliśmy się rozwojowi marki Phenomé – komentuje Henryk Orfinger, prezes Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris. – Doceniliśmy dobrej jakości produkty oraz spójną koncepcję marketingową. To marka, która ma szansę zaistnieć zarówno w kraju, jak i na świecie oraz zdobyć serca rzeszy konsumentów.

Spółka Natural Element powstała pod koniec 2015 roku i na początku 2016 roku rozpoczęła sprzedaż, rozwój i dystrybucję marki Phenomé. W jej ramach oferowane są naturalne i organiczne kosmetyki pielęgnacyjne. Aktualnie produkty Phenomé można kupić w butiku w warszawskiej Galerii Mokotów, kilkunastu sklepach online, kilkudziesięciu perfumeriach i sklepach konceptowych oraz na najważniejszych lotniskach w Polsce. Spółka rozwija także eksport – za granicą produkty dostępne są w kilku krajach Unii Europejskiej, Szwajcarii, Korei Południowej, Kuwejcie, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Hongkongu, a w modelu e-commerce także w Chinach. W 2018 spółka planuje wprowadzić Phenomé na rynki rosyjski i amerykański. Długoterminowym celem spółki jest osiągnięcie pozycji lidera w kategorii kosmetyków naturalnych i organicznych premium.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony