REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Badania i rozwój

 

21 lipca 2021, 10:35wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wella zatrudnia ponad 6 tys. osób w ponad 100 krajach na świecie

Wella zatrudnia ponad 6 tys. osób w ponad 100 krajach na świecie (fot. shutterstock)

Wella rozpoczęła nabór do pracy w Centrum Usług Współdzielonych w Łodzi. Poszukiwani są specjaliści ds. finansowych i informatycznych, na poziomie podstawowym i wyższym.

REKLAMATestowane przez WK baner w artykule

Na początku maja firma Wella poinformowała, że w Łodzi planuje otworzyć centrum usług finansowych i IT dla swoich spółek w Europie, krajach Bliskiego Wschodu i w Afryce. Obecnie trwa nabór na pracowników tej jednostki. Poszukiwanie są specjaliści ds. finansowych i informatycznych, na poziomie podstawowym i wyższym.

Koncern poszukuje osób dynamicznych, kreatywnych i otwartych na współpracę. Zachęca wizją pracy w „najszybciej rozwijającym się globalnym startupie kosmetycznym”. Tak obecnie pozycjonuje się firma Wella, nawiązując jednocześnie do swojej 140-letniej historii.

Kandydaci, którzy przejdą rekrutację i zostaną zatrudnieni w centrum usług w Łodzi, dołączą do ponad 6 tys. pracowników firmy Wella z ponad 100 krajów na świecie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony