REKLAMAIX FBK_Baner główny_23.04.-22.06.2021

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci handlowe

Rynek

 

9 października 2020, 15:45wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Retail & FMCG Congress 2020 odbędzie się już 12-13 października 2020 r. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie. To największa biznesowa konferencja poświęcona trendom na rynku FMCG, łącząca przemysł, usługi i handel. Gośćmi kongresu są czołowe postacie polskiego i zagranicznego handlu. Wykłady przygotowali eksperci z wiodących agencji badawczych i doradczych oraz partnerzy wydarzenia. Podczas kongresu rozdamy także nagrody w konkursach Market Roku 2020 i Drogeria Roku 2020.

Sektor handlu i przemysł spożywczy, obok służby zdrowia, wyrosły w ostatnich miesiącach na filary, dzięki którym polskie społeczeństwo może czuć się bezpiecznie w bardzo trudnym okresie. Rynek handlu FMCG nie zostanie poturbowany pandemią tak bardzo, jak inne sektory gospodarki, ale przed nim wiele wyzwań i zmian, na które musi się przygotować. Chcemy, aby Retail & FMCG Congress Poland & CEE 2020 stanowił nowe otwarcie w budowaniu relacji między uczestnikami rynku FMCG w Polsce i Europie Centralnej.

ZOBACZ PROGRAM KONGESU

Pandemia koronawirusa sprawiła, że przedsiębiorcy obudzili się z dnia na dzień w zupełnie nowej rzeczywistości. Żadna firma nie była w stanie przygotować na to, co dzieje się obecnie, a podstawowym antidotum na obecny kryzys i gwałtowne zmiany jest rzetelna, pogłębiona informacja. To właśnie wiedza w obecnej sytuacji pomoże przedsiębiorcy znaleźć właściwe rozwiązania i odpowiedzi na tysiące pytań i problemów, z którymi musi się zmagać.

Chcemy, aby kongres pełnił rolę drogowskazu, który pozwala przedsiębiorcom spojrzeć w przyszłość sektora FMCG, lepiej zrozumieć zachodzące na rynku procesy, dzięki czemu pomoże podjąć strategiczne decyzje dotyczące zarządzania firmami i ich poszczególnymi działami. To ważne w sytuacji, gdy firmy handlowe i produkcyjne oraz ich otoczenie znajdują się w okresie niezwykle dynamicznych i trudnych zmian, wymagających błyskawicznych decyzji. Należy pamiętać, że obecna sytuacja nie jest jedynie wielkim wyzwaniem, ale także szansą na rozwój i lepsze zrozumienie konsumenta.

Nie wiemy dziś, jak będzie wyglądał rynek i gospodarka za choćby 2-3 miesiące. Obecnie każdego dnia firmy zmagają się z zupełnie nowymi wyzwaniami. Jesteśmy jednak przekonani, że 12 i 13 października, podczas wspólnego, bezpiecznego spotkania z przedstawicielami sektora handlu i FMCG, zastanowimy się nad zmianami, które zaszły na rynku w ciągu ostatnich miesięcy i wskażemy najbardziej realne scenariusze dla sektora handlu detalicznego na przyszłość.

POZNAJ PARTNERÓW KONGRESU

Podczas wydarzenia rozdamy także nagrody w konkursach Market Roku 2020 oraz Drogeria Roku 2020. Grono ekspertów – menedżerów reprezentujących czołowe firmy z rynku FMCG wskaże wiodące sieci handlowe i drogeryjne w obu konkursach.

POZNAJ JURY I FINALISTÓW KONKURSU DROGERIA ROKU 2020

POZNAJ JURY I FINALISTÓW KONKURSU MARKET ROKU 2020 

Poznamy także firmy handlowe oraz menedżerów, którzy zostali nagrodzeni statuetkami Retail Business Awards (RBA), czyli nagrodami gospodarczymi, które są dedykowane sektorowi detalicznemu i hurtowemu. Kapituła złożona z przedstawicieli Business Centre Club, Wydawnictwa Gospodarczego oraz organizacji branżowych wskaże zwycięzców w kategoriach:
•    Osobowość Handlu 
•    Inwestor Roku 
•    Architekt Rynku 
•    Kreator Trendów Rynkowych 
•    Sukces Rynkowy 
•    Lider Transformacji 
•    Motor E-Gospodarki 
•    Innowator Rynkowy 
•    Anioł Biznesu 
•    Odpowiedzialny Biznes
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony