PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

29 października 2014, 17:53wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Prezes UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez Corporation of European Pharmaceutical Distributors z siedzibą w Amsterdamie kontroli nad spółką Polbita, właściciela drogerii Natura. Natura to 258 sklepów (w tym 240 własnych oraz 18 agencyjnych), co daje im pozycję jednej z największych sieci na polskim rynku kosmetycznym.

Firma zatrudnia blisko 1,5 tys. osób. Skonsolidowane przychody spółki za 2013 rok przekroczyły 420 mln zł. W swojej strategii CEPD stawia na dalszy rozwój drogerii Natura. W pierwszym kroku planuje podjęcie działań mających na celu poszerzenie oferty produktów i usług dla klientów oraz wzmocnienie relacji z dostawcami. W najbliższym czasie wypracowana zostanie strategia rozwoju sieci na kolejne lata. W Polsce CEPD za pośrednictwem spółki DOZ zarządza grupą Aptek Dbam o Zdrowie, do której należy ponad 900 placówek, w tym 597 własnych oraz 316 franczyzowych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony