REKLAMAFBK 2020 - baner główny - 24.09.-19.11.2020

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

13 lutego 2020, 15:08wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Amerykańska marka Mary Kay z okazji wielu rocznic przygotowała różne obchody, działania w ramach wolontariatu i wydarzenia specjalne z udziałem pracowników firmy i niezależnych sprzedawców

Amerykańska marka Mary Kay z okazji wielu rocznic przygotowała różne obchody, działania w ramach wolontariatu i wydarzenia specjalne z udziałem pracowników firmy i niezależnych sprzedawców (fot. FB MARY KAY)

5 lat obecności w Kolumbii, 10 lat w Armenii, 15 lat w Mołdawii, 20 lat w Słowacji, Kazachstanie, Malezji i na Filipinach, 25 lat w Chinach i w Portugalii, 40 lat w Argentynie. W 2020 r. spółka Mary Kay Inc. będzie obchodzić przełomowe rocznice na najważniejszych dla niej rynkach na całym świecie - podaje businesswire.com.

REKLAMADermaglin - Belka w artykułach - Perły - 18-25.09.2020

Pochodząca z małego miasteczka w Teksasie, Mary Kay Ash założyła legendarną markę w 1963 r., nazywając ją swoim imieniem. Marka szybko stała się światowym fenomenem i związały się z nią miliony niezależnych konsultantek kosmetycznych w niespełna 40 krajach.

Amerykanka chciała zrealizować trzy cele: stworzyć atrakcyjną ofertę dla kobiet, tworzyć olśniewające produkty oraz uczynić świat lepszym. Marzenie to przerodziło się w firmę wartą miliardy dolarów, dysponującą milionami niezależnych sprzedawców w prawie 40 krajach. Firma Mary Kay prowadzi badania naukowe, które pozwalają na tworzenie nowoczesnych kosmetyków do pielęgnacji skóry, kosmetyków kolorowych, zapachów i suplementów diety. 

- Nasze nowatorskie produkty do pielęgnacji skóry, zawsze modne kosmetyki kolorowe czy też zapachy i produkty do pielęgnacji ciała niezmiennie cieszą się ogromną popularnością wśród milionów konsumentek na całym świecie już od ponad 56 lat. Ale za powstaniem naszej firmy stoi coś więcej niż tylko chęć tworzenia dobrych kosmetyków - powiedziała Deborah Gibbins, dyrektorka operacyjna Mary Kay. 

Mary Kay Ash zastosowała model biznesowy pomagający kobietom rozwijać zmysł przedsiębiorczości. Do dziś zależy jej na wspieraniu kobiet i ich rodzin poprzez nawiązywanie współpracy z organizacjami na całym świecie, finansowanie badań nad nowotworami, ochronę ofiar przemocy domowej, upiększanie otoczenia, a także zachęcanie dzieci do realizacji marzeń i wiele innych działań.

W 2020 r. na wielu rynkach spółka Mary Kay Inc. świętować będzie przełomowe rocznice, z okazji których przygotowano różne obchody, działania w ramach wolontariatu i wydarzenia specjalne z udziałem pracowników firmy i współpracujących z nią niezależnych sprzedawców firmy.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony