Do sieci Kosmyk (która działa w połączeniu z drogeriami Firlit) dołączyła kolejna, trzynasta placówka. Została ona otwarta w sobotę 11 maja przy ulicy Rynek 15 w Limanowej, na powierzchni ok. 100 mkw. Lokalizacja została przejęta po sklepie Polskiej Grupy Kosmetycznej-Dystrybucja, działającym  w sieci Drogerie Polskie.  PGK   wycofała się z prowadzenia sklepów detalicznych, a obecnie skupia się, oprócz sprzedaży hurtowej polskich kosmetyków na terenie woj. małopolskiego, na obsłudze logistycznej Elfa Pharm Polska.

REKLAMAManaslu Outdoor - belka w artykułach Perły - 16-23.09.2020


Drogeria w Limanowej została oddana do użytku po generalnym remoncie. – Zmieniliśmy wszystko: od podłóg po oświetlenie – mówi Piotr Klimczak, właściciel sieci Kosmyk. Cały wystrój jest nowoczesny, w pełni zgodny ze standardami sieci. Po dawnym sklepie pozostała jedynie kompetentna i profesjonalna załoga. – Dzięki niej dawnym klientom, którzy przez cały czas remontu pilnie śledzili nasze poczynania i dopytywali się o termin otwarcia, łatwiej było zaakceptować zmianę – dodaje nowy właściciel. Na wszystkich odwiedzających drogerię w dniu jej uruchomienia czekały liczne promocje. Największe rabaty dotyczyły serii produktów firmy Unilever. Pokazy i doradztwo makijażowe zorganizowały marki Max Factor oraz firma Coty. Kosmyk prowadzi też rozmowy w sprawie przejęcia kolejnych lokalizacji. Jak zapowiedział nam Piotr Klimczak, sieć powinna wzmocnić się w tym roku przynajmniej o jeszcze dwie placówki.


Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony