REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Marketing

MARKI

 

7 października 2019, 11:05wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jako pierwsi w Polsce wykorzystujemy odkrycie z dziedziny neuronauki – istnienie połączenia brain-skin napisała Anna Lewandowska na swoim profiu na Facebooku

Jako pierwsi w Polsce wykorzystujemy odkrycie z dziedziny neuronauki – istnienie połączenia brain-skin napisała Anna Lewandowska na swoim profiu na Facebooku (źródło: https://www.facebook.com/healthyplanbyann)

Anna Lewandowska długo budowała napięcie, ale już wiadomo co zaproponuje rynkowi. Potwierdziły się przypuszczenia, że będą to kosmetyki. Reszta była zagadką, która dzisiaj się wyjaśniła. Marka Phlov to produkty wielozadaniowe, naturalne i wegańskie. Ich oddziaływanie ma być ukierunkowane nie tylko na pielęgnację skóry, ale i na nastrój.

REKLAMA

Phlow [czytaj: flō] to wielozadaniowe, naturalne i wegańskie kosmetyki, które dbają nie tylko o skórę, lecz także nastrój. – Nazwa marki nawiązuje do flow, czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście. Właśnie te doznania są motywem przewodnim marki. A to wszystko w duchu less waste, zgodnie ze światowymi trendami i w oparciu o najnowsze odkrycia z dziedziny psychodermatologii – napisała Anna Lewandowska na swoim profilu na Instagramie.

Dalej informuje ponad 23 tys. obserwujących profil zapowiadanego nowego projektu (o którym długo nic nie było wiadomo), że w swoich recepturach marka wykorzystuje rewolucyjne odkrycie z dziedziny neuronauki - Brain-Skin.  – To połączenie między mózgiem i skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę stanu cery – wyjaśnia Lewandowska.

W swoich recepturach marka czerpie z opatentowanych surowców aktywnych, roślinnych soków z brzozy i korzenia yakon, bioaktywnych wód owocowych, fermentowanych minerałów, superowoców, synbiotyków, ekstraktów z grzybów oraz adaptogenów. Opakowania kosmetyków wytworzone zostały z materiałów nadających się do recyklingu, takich jak Bio-PET, szkło i trzcina cukrowa.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 6

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony