REKLAMAŻabka webinarium Banner Główny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

29 października 2014, 17:52wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Rossmann uruchomił w Pyskowicach na Śląsku regionalne centrum dystrybucyjne dla południowej części Polski. Inwestycja kosztowała 70 mln zł i trwała 11 miesięcy. Powierzchnia centrum logistycznego to 25 tys. mkw. Zatrudnienie znalazło tu 300 osób, a w ciągu 5 lat liczba pracowników powinna zwiększyć się o kolejnych 100 osób.

– To nasza najważniejsza inwestycja w tym roku. Mamy bardzo dużą dynamikę ekspansji, ponieważ co roku otwieramy 150 sklepów. Dlatego musimy zadbać o odpowiedni rozwój naszego zaplecza logistycznego. Od ponad dwóch lat w Grudziądzu działa regionalne centrum dystrybucyjne, które odciążyło pracę głównego magazynu w Łodzi. Podobnego efektu oczekujemy po uruchomieniu magazynu w Pyskowicach – mówi Marek Maruszak, prezes zarządu Rossmanna. Obecnie cała powierzchnia magazynowa Rossmanna wynosi 100 tys. mkw. Firma korzysta z magazynów w Łodzi, Grudziądzu i Pyskowicach.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony