REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020
Webinar odbędzie się 12 maja o godz. 13:00

Webinar odbędzie się 12 maja o godz. 13:00 (fot. mat.prasowe)

Santander Bank Polska razem z ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych, Korporacją KGL i Polskim Związkiem Przetwórców Tworzyw Sztucznych zapraszają do wzięcia udziału w otwartym webinarze: „Rynek opakowań z tworzyw sztucznych w erze COVID-19”, który odbędzie się 12 maja o godz. 13:00.

REKLAMA

Nowe okoliczności związane z COVID-19 zmuszają przedsiębiorców do zmiany sposobu prowadzenia działalności gospodarczej. Pandemia z dnia na dzień przearanżowała funkcjonowanie firm i całego społeczeństwa. Przedsiębiorcy bardziej niż kiedykolwiek potrzebują wsparcia oraz merytorycznej wymiany wiedzy na temat rynku i gospodarki.

Celem webinaru „Rynek opakowań z tworzyw sztucznych w erze COVID-19” jest dyskusja na temat obecnej kondycji rynku opakowań z tworzyw sztucznych i dalszych trendów w tej branży. 

Dyskusję poprowadzą eksperci: Mariusz Musiał, dyrektor zarządzający ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych, Lech Skibiński, wiceprezes zarządu Korporacja KGL S.A., Robert Szyman, dyrektor generalny Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych oraz Kamil Mikołajczyk i Maciej Nałęcz z Departamentu Sektorów Strategicznych w Santander Bank Polska.

W trakcie webinaru eksperci postarają się odpowiedzieć na pytania:

•    Czy producenci opakowań z tworzyw sztucznych odczuli zwiększony/zmniejszony popyt na swoje produkty i w jakich kategoriach, branżach?
•    Jakie zmiany w produktach wprowadzają producenci opakowań w związku z pandemią COVID-19 i na jakie trendy/zapotrzebowanie odpowiadają te zmiany?
•    Czy takie popularne dotychczas hasła, jak zrównoważony i odpowiedzialny biznes, GOZ, #zerowaste, #noplastic nie wytracą impetu w konsekwencji obecnego kryzysu i jak mogą wpłynąć na debatę wokół rynku opakowań?
•    Co pandemia koronawirusa zmieniła w działaniu firm i które z tych zmian oceniane są jako potencjalnie trwałe?

Szkolenie jest bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Zapisy odbywają się poprzez link: https://www.santander.pl/webinar-opakowania

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony