REKLAMA
Aleksander Ciepiela, właściciel Ponte Limited, partnera Alibaba Group

Aleksander Ciepiela, właściciel Ponte Limited, partnera Alibaba Group (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Podczas Forum Branży Kosmetycznej 2018 Aleksander Ciepiela, właściciel Ponte Limited, partnera Alibaba Group, mówił, że Alibaba Group, po sukcesie kosmetyków z Hiszpanii, kieruje swoje oko na Polskę.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA - Belka w artykuałch (13-28.02.2020)

Według Aleksandra Ciepieli, właściciela Ponte Limited, partnera Alibaba Group, dla firm które chcą eksportować do Chin nastał dobry moment. Jeszcze do niedawna uwaga platformy Alibaba była zwrócona na Hiszpanię. Obecnie hiszpańskie marki znakomicie się sprzedają, dlatego szefowie Alibaby uznali, że czas na kolejny wielki rynek kosmetyczny w Europie, czyli Polskę. 

Chińczycy szukają kosmetyków, które produkowane są w Europie i używane przez europejskich konsumentów. Nie chcą takich, które zostały stworzone specjalnie na rynek chiński.  Warto jednak wiedzieć, ze nowe regulacje sprawią, że już niedługo jedyną możliwością eksportu do Chin będzie korzystanie z platform e-commerce.  

Więcej w materiale wideo

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony