REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

26 marca 2020, 09:22wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

(fot. adobe stock)

Zagraniczne Biuro Handlowe w Tbilisi Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zaprasza polskie firmy z branży kosmetycznej do wzięcia udziału w Webinarium: Gruzja. Możliwości ekspansji dla polskich firm kosmetycznych, które odbędzie się 6 kwietnia 2020 r. o godzinie: 11:00 czasu polskiego (CET).

REKLAMA

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Tbilisi Polskiej organizuje webinarium dla polskich firmy z branży kosmetycznej pod hasłem: Gruzja. Możliwości ekspansji dla polskich firm kosmetycznych. Odbędzie się ono się 6 kwietnia 2020 r. o godzinie: 11:00 czasu polskiego (CET).

Webinarium jest przeznaczone dla firm kosmetycznych zainteresowanych eksportem na rynek gruziński. O potencjale tego rynku, sytuacji gospodarczej w Gruzji związanej z wybuchem epidemii koronawirusa; strukturze, specyfice i cechach sektora kosmetycznego, głównych trendach, graczach, wydarzeniach czy otoczeniu regulacyjnym, mówić będzie Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Tbilisi.

W Webinarium weźmie również udział przedstawiciel gruzińskiej firmy dystrybucyjnej, który z praktycznego punktu widzenia przekaże najważniejsze informacje dotyczące wejścia na rynek gruziński. Dodatkowo uczestnicy Webinarium będą mieć możliwość zadawania pytań w sesji Q&A. Czas trwania Webinarium to ok. 1 godzina.

Udział w Webinarium jest bezpłatny po uprzedniej rejestracji. Ilość miejsc ograniczona.

 

Link do rejestracji znajdą Państwo poniżej:

https://www.paih.gov.pl/webinarium_Gruzja-rynek_kosmetyczny

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony