REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

30 czerwca 2020, 10:33wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Swój debiut na targach w Szaghaju miały polskie perfumy Chopin firmy Miraculum

Swój debiut na targach w Szaghaju miały polskie perfumy Chopin firmy Miraculum (fot. materiały prasowe Miraculum)

Niemal milion zwiedzających odwiedziło ubiegłoroczne targi China International Import Expo 2020 w  Szanghaju. Ich tegoroczna edycja zaplanowana jest na październik. Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczęła rekrutację polskich firm z sektorów kosmetycznego i spożywczego do udziału w tym wydarzeniu. 

REKLAMA

Targi China International Import Expo 2020  odbędą się w dniach 5-10 listopada 2020 r. w Szanghaju. Jest to największe wydarzenie targowe w Chinach organizowane od 2018 r. z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin - Xi Jinpinga. Istotnym celem targów jest promocja w Chinach zagranicznych produktów konsumpcyjnych wysokiej jakości. Wydarzenie skierowane jest do firm zainteresowanych eksportem produktów do Chin i znalezieniem potencjalnych chińskich dystrybutorów. Udział w wydarzeniu stanowi niepowtarzalną okazję do zaprezentowania produktów Państwa firmy w Chinach.

W zeszłorocznej edycji targów CIIE wzięło udział ponad 3800 firm z 181 krajów i regionów świata. Niemal milion zwiedzających miało okazję zapoznać się z produktami zagranicznych wystawców.

Również w tym roku PAIH zachęca polskie firmy  do uczestnictwa w targach poprzez prezentację firmy i jej produktów w ramach wspólnych stoisk branżowych sektorów kosmetycznego oraz spożywczego.
Każda z zainteresowanych polskich firm z sektora kosmetycznego i środków czystości oraz spożywczego będzie również miała możliwość odbyć dedykowane spotkania z potencjalnymi chińskimi partnerami biznesowymi.

Przewidywany orientacyjny koszt związany z udziałem w wydarzeniu to 9000 zł brutto.

Zainteresowane firmy mogą zgłaszać chęć udziału w targach za pomocą formularza rejestracyjnego do 10 lipca 2020 r.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony