67 proc. Polaków uważa, że najważniejszą rzeczą w każdej marce jest to, żeby była warta swojej ceny – wynika z badania „Consumer Life”, które firma badawcza GfK przeprowadziła w 2015 roku on-line na reprezentatywnej grupie 1050 internautów. 58 proc. Polaków kupuje tylko te produkty lub usługi, którym może zaufać. Zaufanie do marki jest budowane na podstawie jakości. Dla 36 proc. Polaków bardzo istotne  jest to, czy produkt został wyprodukowany lokalnie lub z lokalnych składników.
Jedynie 17 proc. badanych stwierdziło, że udało im się odłożyć zakupy aż do czasu wyprzedaży. Oznacza to, że aż 83 proc. klientów nie odkłada zakupów do czasu promocji, tylko oczekuje atrakcyjnych cen na co dzień. Ponad połowa respondentów w ciągu ostatnich trzech miesięcy robiła zakupy w sklepach dyskontowych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony