Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/61721_m-a-c wprowadza-polityke-bezdotykowa”-z_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

PRODUCENCI I MARKI

STREFA URODY

Makijaż

 

13 marca 2020, 14:25wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Firma M.A.C Cosmetics wprowadziła politykę „bezdotykową” we wszystkich swoich brytyjskich sklepach i anulowała wszystkie wizyty związane z metamorfozami w ramach środków zapobiegawczych w walce z koronawirusem.

REKLAMADermaglin - Belka w artykułach - Perły - 18-25.09.2020
M.A.C zaleca swojemu personelowi unikanie wszelkiego kontaktu dotykowego z klientami

M.A.C zaleca swojemu personelowi unikanie wszelkiego kontaktu dotykowego z klientami (fot. Instagram maccosmetics)

Wewnętrzny e-mail został wysłany do personelu z informacją, że jego brytyjscy wizażyści nie mogą już testować produktów na konsumentach przy użyciu własnych pędzli, a także ogłaszają anulowanie wszystkich "przemian" makijażowych.

Konsumenci nadal mogą pobierać próbki w sklepie za pomocą jednorazowych aplikatorów, które należy natychmiast wyrzucić. Wizażyści otrzymują wykresy twarzy, za pomocą których mogą polecać produkty jako alternatywę dla prezentacji ich na ludziach.

Ponieważ chińska Krajowa Komisja Zdrowia potwierdziła w styczniu przenoszenie się koronawirusa między ludźmi, wiele firm podejmuje obecnie działania zapobiegawcze, takie jak środowisko „bezdotykowe” M.A.C.

Niektórzy eksperci podnoszą obawę, że skoro marki zachęcają obecnie do korzystania z testerów jednorazowych i produktów jednorazowego użytku, to epidemia spowoduje też pogorszenie się sytuacji ekologicznej na świecie, gdyż ludzie zaczną obawiać się produktów wielokrotnego użytku.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony