PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

STREFA URODY

Zapachy

 

14 stycznia 2019, 15:58wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Pierwszy zapach dla kobiet cierpiących na raka ma odpowiadać na ich potrzeby

Pierwszy zapach dla kobiet cierpiących na raka ma odpowiadać na ich potrzeby (fot. ozalys.com)

Wiadomo, że chemioterapia wpływa na węch pacjentów i dlatego nie są oni w stanie tolerować pewnych aromatów. W odpowiedzi na specjalne potrzeby pacjentów onkologicznych, Aptar wprowadza pierwszy zapach przeznaczony specjalnie dla nich.

Nowy zapach l'élixir marki Ozalys to pierwsze perfumy przeznaczone dla kobiet walczących z rakiem. Aby rozwinąć zapach, Ozalys wybrał system Note z Aptar Beauty + Home, który pozwala konsumentkom, które unikają zapachów podczas leczenia, móc ponownie bezpiecznie z nich korzystać.

System Note, który jest zainspirowany tradycyjnym szklanym korkiem, zawiera przezroczysty aplikator, który dopasowuje się automatycznie za każdym razem, gdy nakrętka zostanie odkręcona.

Bo leczenie onkologiczne narzuca pewne ograniczenia. Chemioterapia wpływa na zmysł węchu, a wielu pacjentów nie jest w stanie tolerować niektórych aromatów albo ich zapach jest  dla nich zbyt silny. Z kolei w przypadku raka piersi, blizny i radioterapia mogą wykluczyć użycie zapachu w okolicach szyi.

Dlatego system Note zapewnia precyzyjną, kropelka po kropelce, aplikację do pożądanego obszaru. Wtedy możliwe jest  dokładne zlokalizowanie aplikowania perfum i nie ma problemu z nasyceniem zapachu.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony